Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Harjumaa 8. klasside teemapäev

Traditsiooniline Harjumaa 8. klasside teemapäev toimus 1. novembril 2019 . a. Viimsi Koolis.
Sellel korral oli lektoriks TLÜ õppejõud geograaf Sirje Siska ja teemaks „Brasiilia“. Õpilased kuulasid huvitavat ettekannet Brasiilia eriilmelisest loodusest . Loengut ilmestasid kaunid fotod ja videoklipid.
Traditsiooniliselt järgnes loengus kuuldu ja nähtu põhjal viktoriin, kus õpilased võisid kasutada oma märkmeid.
Seekordsel teemapäeval osaleid õpilased järgmistest koolidest : Aruküla Phikool, Keila Kool Kiili Gümnaasium, Kose Gümnaasium, Kuusalu Keskkool, Loksa Gümnaasium, Nissi Põhikool, Oru Põhikool , Püünsi Kool , Saku Gümnaasium ,Saue Gümnaasium, Tabasalu Ühisgümnaasium , Viimsi Kool ja Ääsmäe Põhikool.
Võistkondi oli kokku 27, sest suured koolid võisid teemapäevale saata mitu võistkonda. Tasavägise võistluse võitis Püünsi Kool, järgnesid Tabasalu Gümnaasiumi 2 ja 3 võistkond ( II koha jagamine ) ning Saku Gümnaasiumi 1 võistkond ( III koht)
Viimsi Kooli esindasid järgmised õpilased:
Sten Sergejev 8a
Emma Ney 8b
Rebeka Järve 8b
Maria Leena Oja 8a
Marleen Vesilind 8a
Marie Mirtel Tedremäe 8a
Artur Alõmov8b
Anna-Liisa Saar 8b
Liisa- Lotte Kaldma 8b

Aitäh õpilastele ja kõigile abilistele!