Erasmus+ “My Action Our Future”

2022. aasta lõpul sõlmis Viimsi kool kaheaastase koostöölepingu Erasmus+ raames kahe partnerkooliga, kellega hakatakse läbi viima projekti moto all ‘My Action Our Future’. Meie partneriteks on de Canelas kool Vila Nova de Gaias, Portugalis ja  El Casal koolCastellar del Vallès, Hispaanias. Projekti tuumikmeeskonna moodustavad õpilased vanuses 12-14  kõigist kolmest partnerkoolist.  Viimsi koolis koordineerivad ettevõtmisi inglise keele õpetaja Mirjam Mätlik, geograafiaõpetaja Kersti Ojassalu ja sotsiaalpedagoog Katrin Malm.

Meie peamiseks eesmärgiks on tõsta õpilaste ja kogukonna keskkonnateadlikkust – pöörata tähelepanu vee, energia ja paberi säästlikule kasutamisele, bioloogilisele mitmekesisusele ning selle kaitsele koduvallas. Samuti on fookuses innustada kõiki õpilasi ja nende peresid prügi sorteerima ja pöörata suuremat tähelepanu taaskasutamisele.

Juba käesoleval nädalal 23.-29. jaanuar 2023.a.on toimumas Digikoristusnädal, mille käigus soovime vabaneda digiprügist ja eeldatavasti tekib läbi selle aktsiooni palju ruumi meie e-postkastides ja digiseadmetes. Kutsume teidki vähendama oma digitaalset jalajälge!

Koolikalender

Meie koostööpartnerid