Kasutatavad piletid

Koolis kehtivad õpilaspiletitena võrdselt rahvusvaheline ISIC õpilaspilet, rahvusvaheline ISIC õpilaspilet pangakaardina ning Eesti õpilaspilet. Kõiki kehtivaid kaarte võib kasutada üksteisest sõltumatult.

ISIC õpilaspiletid tõendavad õpilasstaatust rahvusvaheliselt ja kehtivusaeg on vastavalt tellimisele (1, 2 või 3 aastat). Eesti õpilaspilet tõendab õpilasstaatust Eesti-siseselt. Kaart kehtib elektrooniliselt 3 õppeaastat ning visuaalselt ühe õppeaasta. Kaardile kleebitakse iga õppeaasta alguses kehtivusaega tähistav kleebis, mis kehtib järgmise õppeaasta 1. oktoobrini.

Esmase (ja kehtivuse kaotanud) Eesti õpilaspileti eest tasub kool, asenduskaardi ja ISIC-kaardi eest peab tellija ise maksma.ISIC õpilaspiletit pangakaardina saab tellida ainult panga vahendusel.

Elektroonilise kehtivusaja ületanud kaarte ei saa kasutada kooli sööklas, garderoobis ega ühistranspordis.

Koolikalender

Meie koostööpartnerid