Kasutatavad piletid

Koolis kehtivad õpilaspiletitena võrdselt rahvusvaheline ISIC õpilaspilet, rahvusvaheline ISIC õpilaspilet pangakaardina ning Eesti õpilaspilet. Lapsevanem saab ise valida, kas kasutada õpilaspiletina ISIC õpilaspiletit või Eesti õpilaspiletit. Mõlemad kaardid tõendavad Eestis õpilasstaatust, kuid ISIC õpilaspilet annab lisaks ka tuhandeid soodustusi. Kõiki kehtivaid kaarte võib kasutada üksteisest sõltumatult.

ISIC õpilaspilet tõendab õpilasstaatust rahvusvaheliselt, mis võimaldab õpilasel saada tuhandeid soodustusi nii Eestis kui ka välismaal.

Eesti õpilaspilet tõendab õpilasstaatust Eesti-siseselt. Kaart kehtib elektrooniliselt 3 õppeaastat ning visuaalselt ühe õppeaasta. Kaardile kleebitakse iga õppeaasta alguses kehtivusaega tähistav kleebis, mis kehtib järgmise õppeaasta 1. oktoobrini.

Meie koostööpartnerid