Pakume tööd

Tule meile tööle!

Viimsi Kool on kõigi võimaluste kool. Meil on professionaalsed ja hoolivad õpetajad, asjatundlik tugipersonal, vahvad ja ettevõtlikud õpilased, väga mitmekülgne huvikool ning suurepärased sportimistingimused.

Oled oodatud meie meeskonda:

Huvijuht (tööle asumine august 2024)

Otsime oma meeskonda säravat isiksust, kes suudab korraldada ja juhtida koolis õpilaste arengule suunatud huvitegevusi ning õpilasesindust. Sobiv kandidaat omab kogemust traditsiooniliste kooliürituste korraldamisel ning on kursis laulu- ja tantsupeol osalevate rühmade koordineerimisega.
Sinu ülesandeks saab olema tagada koostöös klassijuhatajatega õpilastele ja vanematele vajaliku info kättesaadavus huvitegevuste kohta. Lisaks korraldad õpilaste esinemisi nii kooli siseselt kui ka väljaspool kooli ning juhid kooli õppekavaga seotud külalisesinejate programmi. Sinu vastutusvaldkonda kuulub ka kooli ruumide temaatilise kujundamise koordineerimine.
Kui oled valmis panustama kooli kogukonna arengusse ja juhtima mitmekülgseid huvitegevusi, siis ootame sind meiega liituma!

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:

• kogemus kooliürituste korraldamisel
  • võimekus koordineerida laulu- ja tantsupeol osalevaid rühmi
  • hea suhtlemis- ja organiseerimisoskus
  • initsiatiivikus ja loomingulisus
  • valmidus töötada meeskonnas ja iseseisvalt

Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja (osaline koormus, tööle asumine august 2024)

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:

• täidetud kvalifikatsiooninõuded
  • väga hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
  • avatus uuendustele

Ootame oma meeskonda inimest, kellel paneb silma särama kõik järgnev:

• õpi- ja õpetamistegevuse kavandamine;
  • turvalise ja toetava õpikeskkonna kujundamine;
  • õpilaste õppimise ja arengu toetamine;
  • osalemine kooli arendustegevuses.

Pakume Sulle:

Lisaks eelpool väljatoodule on meil toimiv mentorsüsteem, aineõpetajate võrgustik ning toetav tugimeeskond, personaliüritused (bowlingust räätsamatkani) ning ülekoolilised koolitused, mille kaudu toetada õpetaja professionaalset arengut. Võimalus osaleda õpirändeprojektides. Viimsi Kooli töötajal on võimalus õppetundide välisel kasutada kooli ujulat ja jõusaali, treenida võrkpallivõistkonnas, tantsida rahvatantsurühmades ja laulda kooris.

Ootame Sind liituma Viimsi Kooli kooliperega.

Sooviavaldus, elulookirjeldus ja haridust tõendavad dokumendid saada Viimsi Kooli personali- ja kommunikatsioonijuhile Marjale aadressile marja.moistlik at viimsi.edu.ee hiljemalt 02. aprilliks.