Vaida Põhikool

Huvikooli Teadmiskeskus Collegium Eruditionis huvialaringid Vaida Põhikoolis 2019/2020 õppeaastal

Teadusring “Taibu”

Salakiri – kuidas on see võimalik?
Kas on võimalik vee peal käia?
Kuidas on võimalik ehitada tuld purskavat vulkaani?
Kuidas saada terve muna pudelisse?
Tuli sinu käes – on see võimalik?
Kuidas teha ehtsat rahapesu?
Nendele ja veel paljudele teistele küsimustele hakkame vastust otsima teadusringis “Taibu”. Noorematel õpilastel raugematu uudishimu. Küsimused miks ja kuidas tulevad iseenesest. Et hoida alles seda tungi teada saada, soovi ise teha ja huvi loodusteaduste vastu, siis selleks ongi õige koht teadusring “Taibu”.

Keda ootame osalema?
Algastme (1.-5. kl) teadmishimulisi õpilasi.

Õppekava maht
45 akadeemilist tundi, mis on jaotatud kahe aasta peale.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust üle nädala neljapäeviti kell 13.10 – 13.55 (kellaaeg võib täpsustuda).

Kus toimub?
Vaida Põhikooli loodusainete klassis.

Õppemaks
Teadusringi “Taibu” kuutasu 8 eurot tuleb maksta MTÜ Teadmiskeskus Collegium Eruditionis a/a Swedbangas EE472200221064825178 iga kuu 15. kuupäevaks. Maksekorralduse selgitusse tuleb kindlasti märkida koostöölepingu number, õpilase ees- ja perekonnanimi, makstava(d) kuu(d) ja viitenumber.

Registreerimine

Ringi juhendajad: