Õpetajate konsultatsioon

Õpetajate konsultatsioonide ajad leiab siit.

Õpetaja Konsultatsiooni aeg Ruum
Agu, Kristiinaesmaspäev kl 13 – 15 või kokkuleppelA124
Altenberg, Laurakolmapäev kl 14.00 – 15.00 või kokkuleppelA203
Blaubrük, Gertrudesmaspäev kl 15 – 16 või kokkuleppelA201
Delev, Dejanneljapäev kl 15 – 16 või kokkuleppelC301
Ennomäe, MerikekokkuleppelA210
Ennomäe, Sulevesmaspäev kl 14.00 või kokkuleppelc-148
Estna, Annikateisipäev kl 14.00 – 15.00A112
Hallaste, Hiljareede kl 13.00 – 14.00 ja kokkuleppelC117
Heinsalu, Meriteisipäev täpselt kell 15 ja kokkuleppelC214
Ilistratova-Tunnel, Anastasiyaesmaspäev kl 14.00 või kokkuleppelC123
Ilves, Kristiinateisipäev kl 13.15 – 14.15 (vajalik eelnev kokkulepe)A205
Juuse, VeigokokkuleppelB111
Jõeleht, Maiakolmapäev kell 14.50 või kokkuleppelC233
Järve, Riitakolmapäev kl 14.00 – 15.45C231
Kalm, KadrikokkuleppelC235
Kalvet, Andruskolmapäev kl 15.00 ja kokkuleppelB217
Kalvet, Virvekolmapäev kl 13.00 ja kokkuleppelC102
Karelsohn, Piiaesmaspäev kl 14.05 – 14.50 või kokkuleppelA211
Karlson, Agnesteisipäeval kl 14.05 – 14.50 või kokkuleppelC311
Keert, KarinTeisipäev kl 15.00-15.45 C-208
Keskla, Katrinteisipäev 7. ja vajadusel 8. tund (kl 14.05 – 15.30)C202
Kiilaspää, Katrinkokkuleppelõp tuba
Kivi, Greeteesmaspäev kl 14.00 – 16.00 või kokkuleppelC308
Kivi, Kaisaesmaspäev kl 14.05 – 15.00 + kokkuleppelC141
Klaos, Magda Theresakolmapäev kl 14.05 -15.30 või kokkuleppelC222
Kobi, Kirkeneljapäev kl 14.05 – 14.40 või kokkuleppelC109
Kobrusepp, Tiitneljapäev kl 15.00 või kokkueppelC146
Koit, JakokokkuleppelB201
Koks, Aivarkolmapäev 15.00 – 16.00C239
Koks, Maarikateisipäev kl 13.00 – 13.45 või kokkuleppelA213
Koldre, Kertukolmapäev  kell 15.00 – 15.45 + kokkuleppelC133
Koost, KajaNeljapäev 15 .00 või kokkuleppel.C316
Kotška, Aljonateisipäev kl 15:00-16:00, kolmapäev kl 14.00 – 15.00 ja kokkuleppelC312
Kuldkepp, Pirjokolmapäev kl 13.00 + kokkuleppelA113
Kurrikoff-Herman, Agneneljapäev kl 8.15 kuni 17.00 kokkuleppelaula
Kuum, Martinteisipäev kuni 15.45 kokkuleppelc146
Kõiver, Mariekolmapäev kl 15.00 – 15.45 kokkuleppelC229
Langeproon, Mikkteisipäev kl 13.10 – 13.55 kokkuleppelB216
Leetmaa, Marianeljapäeviti 13.00 – 14.00A305
Lehtmets, Iti-Kärtteisipäev kl 15 – 16C210
Leinštrep, Moosesteisipäev kl 15:00 kokkuleppelC307
Leppik, Liisikokkuleppelõp tuba
Liebert, Tiinakolmapäev kl 14.00-15.00, kokkuleppelA207
Liinold, Marleenteisipäev  14.00-14.45C125
Liipa, Karinteisipäev kl 13.15 ja kokkuleppelA114
Liivandi, Marikaneljapäev k 13.10-14.45A107
Linntam, Aloesmaspäev kl 14:05 – 15:00 + kokkuleppelA111
Luus, Koitesmaspäev kl 15 – 16 või kokkuleppelC310
Lääne, Katrinesmaspäev kl 14.05 – 15.00A305
Malm, Katrin
Malm, Markenesmaspäev kl 14.05 + kokkuleppelC314
Merilepp, Karinteisipäev kl 14.05 – 15.00 kokkuleppelA122
Mik, RolandEsmaspäev kl 13.10 või kokkuleppelSpordikompleks
Muul, Kristinkolmapäev alates 13.00 kokkuleppelA104
Mölder, Birgittateisipäev kl 14.05 või kokkuleppelC131
Naarits, Berit Betten Gulfiaesmaspäev kl 13.00 või kokkuleppelspordikompleks
Nahkur, KairykokkuleppelC102
Nopponen, Brunokokkuleppelspordikompleks
Nõmmik, AldarkokkuleppelC139
Olvi, Kellykokkuleppelõp tuba
Ojassalu, Kerstikolmapäev  kell 15.00 – 15.45 + kokkuleppelC204
Pappel, Triinuesmaspäeval kl 14.05 – 15.45C241
Paurson, Monikateisipäev kell 15 – 17C304
Pekkenen, Karoliynaesmaspäev kl 13 – 15 või kokkuleppelA116
Piir, Johanna Katariinaneljapäev kl 15:00 või kokkuleppel
Piirmann, Helikolmapäev kl 14.05 või kokkuleppelA105
Pilter, Pillekolmapäev kl 15:00 või kokkuleppelC139
Pinnonen, Ainneljapäev kell 15.00 või kokkuleppelspordikeskus
Porkveli, Ahmedneljapäev kl 14.05 või kokkuleppelspordikeskus
Puhmaste, Kätlinteisipäev kell 13.10 – 15.45 või kokkuleppelA101
Pärn, BirgitkokkuleppelC221
Rahumets, Mari-Liisneljapäev kl 13.10 või kokkuleppelB212
Rajamäe, Liisineljapäev kl 13.10 või kokkuleppelA102
Raun Raielo, Kristinaesmaspäev kl 14.10 või kokkuleppelA215
Rebane, Kairitkolmapäev kl 15.00 või kokkuleppelB201
  Reimann, Ljudmilaesmaspäev kl 14.30 – 15.15 või kokkuleppelC119
Reinhold, Valentinakolmapäeval  7.tund ja kokkuleppelC 115
Reintal, Reiliteisipäev kl 15.00 – 16.00C229
Remmel, Liiskolmapäev kl 15.00 – 16.00 ja kokkuleppelC245
Ritsbek, Patricia-Karoliinateisipäev kl 15.00 – 16.00 või kokkuleppelC135
Rünne, Ehateisipäeval 14.00-14.45spordikompleks
Saar, Maidokokkuleppel teisipäeviti või reedetiaula
Saulepp, Piretkokkuleppel kolmapäevitiC143
Seppor, Marikakolmapäev kl 14.00 – 15.00 või kokkuleppel spordikeskus
Sikemäe, Kaiteisipäev kl 14.00,  kokkuleppelC104
Sild, Margusneljapäev kl 13.00 – 14.00A214
Skoglund, Eveteisipäev kl 14.05 – 15.00 või kokkuleppelA212
Soontalu, Dagne-Aneteteisipäev kl 14.05 – 15.45 või kokkuleppelC237
Soots, Aigineljapäev 15.00 – 15:45 või kokkuleppelC 302
Stokas, Gildardasneljapäev kl 13.00 või kokkuleppelC146
Suits, Marleneteisipäev kl 14.00 või kokkuleppelC143
Sults, Robertkokkuleppel esmaspäeviti või teisipäevitiC222
Takel, Rineskolmapäev kl 15.00 – 15.45 (vajalik eelnev kokkulepe)B216
Tamm, Mirjamreede kl 13 – 15 või kokkuleppelA110
Tammiste, Margekolmapäev 13.15 – 14.15 või kokkuleppelA313
Tilk, Külliketeisipäev 14.05-15.00 või kokkuleppel A115
Toompere, Pilleesmaspäeval 15.00 – 16.00 või kokkuleppelA103
Vaarend, Heimarneljapäev kl 13.55 – 14.30 või kokkuleppelC223
Vara, Anna-Marieesmaspäev kl 15.00 – 15.45 C305
Vartla, Maieteisipäev kl 13.10 – 13.55 või kokkuleppelA311
Vigla, Sirjeesmaspäev kl 14.05 – 15.00 või kokkuleppelspordikeskus
Vilba, GretekokkuleppelC129
Vilkes, Rainateisipäev kl 14.05-15.00 + kokkuleppelA307
Volkov, Sigridkolmapäev kl 13.10 – 15.00 (vajalik eelnev kokkulepe)A315
Väll, Tiivikolmapäeviti kell 13.10-13.55 (vajalik eelnev kokkulepe)A204

Koolikalender

Meie koostööpartnerid