Õpetajate konsultatsioon

ÕpetajaKonsultatsiooni aegRuum
Agu, KristiinaKolmapäeviti 5.tund + kokkuleppelA313
Altenberg, LauraKokkuleppelkokkuleppel
Ambur, Anniteisipäeviti 7. tundA201
Arge, TriinKokkuleppelA205
Ennomäe, MerikekokkuleppelA210
Ennomäe, SulevkokkuleppelC148
Esko, MarisTeisipäeviti kell 14.00A113
Estna, AnnikaTeisipäeviti 6. tundA307
Hallaste, HiljaKolmapäeval 14-15 ja neljapäeval 14-15 või kokkuleppelC117
Hallik, AnniKokkuleppelA116
Hansen, KerliKokkuleppelC311
Heinsaar, MirjamKokkuleppelA114
Heinsalu, MeriT 15.00 ja kokkuleppelC214
Ivask, KerttuKokkuleppelC141
Joonsaar, AndresNeljapäeviti 7. tund või kokkuleppelB201 / C216
Juuse, VeigoKokkuleppelkantselei
Jõeleht, MaiaNeljapäeval 14.15 või kokkuleppelC233
Järve, RiitaTeisipäeviti 8. tundC231
Kaldma, RasmusC222
Kalm, Kadriteisipäeviti 7. tundC235
Kalvet, AndrusTeisipäeval 8.tundB217
Kalvet, VirveT kell 14.00 või kokkuleppelC104
Karelsohn, PiiaKolmapäeval 7.tund või kokkuleppelA211
Keert, KarinNeljapäeval 14.15 või kokkuleppelC208
Keskla, KatrinKolmapäeval 15.00 – 16.30 või kokkuleppelC202
Kiilaspää, Katrinkokkuleppelõpetajate tuba
Kivi, GreeteEsmaspäev 7. ja 8. tund (III kooliaste) ja neljapäeviti 7.tund (II kooliaste)C308
Kivi, Kaisateisipäeval 8. tund, kolmapäeval 7. tundC141
Kivisaar, BeritKokkuleppelC129
Kobi, KirkeKokkuleppelC131
Kobrusepp, TiitKolmapäeval 7.tund või kokkuleppelC148
Koks, AivarKolmapäev 15.00-16.00C239
Koks, MaarikaKolmapäeviti kell 15-15.50 ja neljapäeviti 6.tund või kokkuleppelA213
Koldre, KertuKokkuleppelC133
Koost KajaReedel 7. tund või kokkuleppel.A316
Kotška, AljonaEsmaspäev 7. tund ja kokkuleppel (enamus päevad 16:00ni olen majas)C304
Kulbok-Lattik, EggeEsmaspäeval, 7. tund ja kokkuleppelC227
Kuldkepp, PirjoKokkuleppelB204
Kuum, MartinTeisipäeval 15.45- 16.30C146
Kõiver, MarieKolmapäeviti kl 14:00-15:30 etteteatamisega.C229
Kähr, HelenNeljapäeviti kl 14:50-15:35C310
Langeproon, MikkKolmapäeviti alates 12.05 kokkuleppel.A101
Leetmaa, Marianeljapäeviti 6.tund või kokkuleppelC221
Lehtmets, Iti-KärtC210
Lepik, MaarikaEsmaspäeval 14:00-14:45 + kokkuleppelC307
Leppik, LiisiKokkuleppelõpetajate tuba
Liebert, TiinaKokkuleppel  või neljapäev 6.-7. tundA214
Liinold, MarleenKokkuleppelC125
Liipa, KarinK 5.tundA102
Liivandi, MarikaK 5.tundA107
Lobjakas, RuthKokkuleppel
Luus, KoitNeljapäev kl 14.00-15.00 või kokkuleppelkohtume C306
Lääne, KatrinReedel 7. tundA106
Malm, KatrinEsmaspäeviti kell 14:00-16:00C225
Malm, MarkenC314
Martis, MerilynC237
Mastõgin, IirisKolmapäeviti 14.00-15.00 või kokkuleppelC302
Merilepp, KarinTeisipäeviti kell 13.15 – 14.00A315
Murakas, Janekkokkuleppel reedeti kell 15.00-16.30C204
Muul, KristinKokkuleppelA104
Mätlik, MirjamKolmapäeval 7.tund või kokkuleppelC135
Naarits, Berit Betten GulfiaKokkuleppelspordikeskus
Nahkur, KairyNeljapäev 7.tund (14.05 – 14.50) etteteatamisegaC102, C104
Neroda, JelenaKokkuleppelC115
Nopponen, BrunoKokkuleppelujula
Nurmik, KasparTeisipäev, kell 14.05 – 14.50 või kokkuleppel
Nõmmik, AldarKokkuleppelC139
Olvi, KellyKokkuleppelC315
Ojassalu, KerstiTeisipäev kell 15.00- 15.45C204
Ott, EveKokkuleppeltugikeskus
Paju, LauraEsmaspäeviti kell 14:00-15:00C222
Pappel, TriinuEsmaspäeval 15.00-16.00C241
Paurson, MonikaTeisipäeval kell 16.00 (etteteatamisega)C313
Pekkenen, KaroliynaEsmaspäeval 13-15.00 või kokkuleppelA305
Piirmann, HeliKolampäeval kl 15.00 või kokkuleppelA124
Pilter, PilleKokkuleppelC143
Pinnonen, AinE, 15.00-16.00 või kokkuleppelspordikeskus
Pobjaržina, KajaT, 14:00-15:00 või kokkuleppelC123
Porkveli, Ahmedkokkuleppelspordikeskus
Praks, Liivikokkuleppel
Praks, VilluKokkuleppel (esmaspäeval või teisipäeval)C210
Prekup, MariKolmapäeviti 14.00-15.00 eelneval kokkuleppelC316
Prishvitsyna-Merkureva, NataliaKolampäeval kl 14.30 või kokkuleppelC312
Puhmaste, KätlinTeisipäeval 15.00-16.00 ja neljapäeval 14.00-14.55A101
Põldaru, KerliE, kell 14.00 või kokkuleppelA203
Pärn, BirgitKokkuleppelC218
Rahumets, Mari-LiisKokkuleppelB212
Rappold, RuthKokkuleppelC202
Raun Raielo, KristinaKolmapäeviti kokkuleppelA215
Reimann, LjudmilaKolmapäeviti kl 15.00C119
Remmel, LiisTeisipäeval kell 14.00C245
Rostin, LiisA206
Rünne, EhaNeljapäeviti kokkuleppelspordikeskus
Saar, MaidoKokkuleppelaula
Sakk, KatrinKolmapäev kl 14.00A115
Saluri, KadriKokkuleppelKokkuleppel
Seeder, TagneKokkuleppelaula
Selg, EhaKokkuleppelA110
Seppor, MarikaKokkuleppelspordikeskus
Sikemäe, KaiKokkuleppelC102, C104
Sild, MargusKolmapäev. 13.30-14.30A112
Sillasoo, Ülle
Sipelgas, PeeterReedeti kell 15.00-16.30C222
Skoglund, EveEsmaspäeval 13.00-15.00 või kokkuleppelA212
Stokas, GildardasNeljapäeviti kokkuleppelC148
Takel, RinesKolmapäeviti (14-15 kokkuleppel)B216
Tamm, MirjamTeisipäev alates 13.15  (kokkuleppel)A207
Tammiste, MargeKolmapäev kell 13.00-14.00A105
Tauts, IrynaKokkuleppelC139
Tiidus, AnnaliisKokkuleppeltugikeskus
Tiisvelt, LeeloEsmaspäeviti 7. tundA201
Tilk, KüllikeKokkuleppelA122
Toompere, PilleEsmaspäeviti 7.tund (eelneval kokkuleppel)A103
Traks, SanderKokkuleppel õpetajagaspordikeskus
Uussaar, Laura-LyTeisipäev ja kolmapäev 8.tund (eelneval kokkuleppel)
Vaarend, HeimarEsmaspäeviti 7.tund (eelneval kokkuleppel)C223
Vara, Anna-MarieKokkuleppelC137
Vartla, MaieReedeti 6. tundA118
Vest, NatalyKokkuleppel õpetajagaA111
Vetevool, Kaia5. klass E 6.-7.tund; 7.klass N 7.-8. tund. (eelnevalt tuleb tulekust ja teemast teada anda)C305
Vigla, SirjeKokkuleppel õpetajagaspordikeskus
Väll, TiiviNeljapäeviti 6.-7. tundA204

Koolikalender

Meie koostööpartnerid