Õpetajate konsultatsioon

Konsultatsiooniajad leiab siit.

Õpetaja Konsultatsiooni aeg Ruum
Agu, Kristiinaesmaspäev kl 13 – 15 või kokkuleppelA124
Altenberg, Laurateisipäev kl 13.10 – 15.00 või kokkuleppelA203
Blaubrük, Gertrudesmaspäev kl 15 – 16 või kokkuleppelA201
Delev, Dejanneljapäev kl 15 – 16 või kokkuleppelC301
Ennomäe, MerikekokkuleppelA210
Ennomäe, Sulevneljapäev 15.00 või kokkuleppelc-148
Estna, Annikateisipäev kl 14.00 – 15.00A112
Hallaste, Hiljareede kl 14.05 – 15.00C117
Heinsalu, Merineljapäev täpselt kell 15 ja kokkuleppelC214
Ilistratova-Tunnel, Anastasiyaesmaspäev kl 14.00 või kokkuleppelC123
Ilves, Kristiinateisipäev kl 13.15 – 14.15 (vajalik eelnev kokkulepe)A205
Juuse, VeigokokkuleppelB111
Jõeleht, Maiakolmapäev kell 14.50 või kokkuleppelC233
Järve, Riitakolmapäev kl 14.00 – 15.45C231
Kalm, Kadriteisipäev 7.- 8. tund (kl 14.05 – 15.45)C235
Kalvet, Andruskolmapäev kl 15.00 ja kokkuleppelB217
Kalvet, Virve kolmapäev kl 13.00C102
Karelsohn, Piiaesmaspäev kl 14.05 – 14.50 või kokkuleppelA211
Karlson, Agnesteisipäev kl 14.05 – 14.50 või kokkuleppelC311
Keert, Karinneljapäev kl 15.00 – 15.45 või kokkuleppelC-208
Keskla, Katrinteisipäev 7. ja vajadusel 8. tund (kl 14.05 – 15.30)C202
Kiilaspää, Katrinkokkuleppelõp tuba
Kivi, Greetekolmapäev kl 15.00 – 16.00, neljapäeval kl 14.00 – 15.00 või kokkuleppelC308
Kivi, Kaisaesmaspäev kl 14.05 – 15.00 + kokkuleppelC141
Klaos, Magda Theresakolmapäev kl 14.05 – 14.50 või kokkuleppelC222
Kobi, Kirkeneljapäev kl 14.05 – 14.40 või kokkuleppelC109
Kobrusepp, Tiitneljapäev kl 15.00 või kokkueppelC146
Koks, Aivarteisipäev 15.00 – 16.00C239
Koks, Maarikateisipäev kl 14.00 – 14.45 või kokkuleppelA213
Koldre, Kertuteisipäev kl 15.00 – 15.45 ja kokkuleppelC133
Koost, Kajakolmapäev kl 14.05 – 15.45C316
Kotška, Aljonakolmapäev kl 14.00 – 15.45 ja kokkuleppelC312
Kuldkepp, Pirjokolmapäev kl 13.00 + kokkuleppelA113
Kurrikoff-Herman, Agneneljapäev kl 8.15 kuni 17.00 kokkuleppelaula
Kuum, Martinteisipäev kuni 15.45 kokkuleppelc146
Kõiver, Mariekolmapäev kl 15.00 – 15.45 kokkuleppelC223
Langeproon, Mikkteisipäev kl 13.10 – 13.55 kokkuleppelB216
Leetmaa, Mariateisipäev kl 13.00 – 14.00  A305
Lehtmets, Iti-Kärtneljapäev täpselt kl 15.00 või kokkuleppelC210
Leinštrep, Moosesteisipäev kl 15:00 kokkuleppelC307
Liebert, Tiinakolmapäev kl 13.10-15.00, kokkuleppelA207
Liinold, Marleenneljapäev kl 7.20 – 8.00, teisipäev kl 13.10 – 13.55C125
Liipa, Karinteisipäev kl 13.15 ja kokkuleppelA114
Liivandi, Marikareede kl 13.10 – 13.55 või kokkuleppelA107
Linntam, Aloteisipäev kl 13.10 – 13.55 + kokkuleppelA111
Luus, Koitteisipäev kl 14.00 kokkuleppelC310
Lääne, Katrinkolmapäev kl 14.05 – 15.00A305
Malm, Markenesmaspäev kl 14.05 + kokkuleppelC314
Merilepp, Karinteisipäev kl 14.05 – 15.00 kokkuleppelA122
Mik, Rolandesmaspäev kl 14.05 või kokkuleppelSpordikompleks
Muul, Kristinkolmapäev alates 13.00 kokkuleppelA104
Mölder, Birgittaesmaspäev kl 14.05 või kokkuleppelC131
Naarits, Berit Betten Gulfiaesmaspäev kl 14.05 või kokkuleppelspordikompleks
Nahkur, Kairykolmapäev kl 13.15 – 14.15 või kokkuleppelC102
Nopponen, Brunokokkuleppelspordikompleks
Nõmmik, Aldarkolmapäev kl 14.05 – 15.00 + kokkuleppelC139
Ojassalu, Kersti esmaspäev kell 14.05 – 15.30 + kokkuleppelC204
Pappel, Triinuesmaspäeval kl 14.05 – 15.45C241
Paurson, Monikakolmapäev kell 15 – 17C304
Pekkenen, Karoliynaesmaspäev kl 13 – 15 või kokkuleppelA116
Piirmann, Helikolmapäev kl 14.05 või kokkuleppelA105
Pinnonen, Ainneljapäev kell 15.00 või kokkuleppelspordikeskus
Porkveli, Ahmed neljapäev kell 15.00 – 15.45 kokkuleppelspordikeskus
Puhmaste, Kätlinteisipäev kell 13.10 – 15.45 või kokkuleppelA101
Pärn, BirgitkokkuleppelC221
Rahumets, Mari-Liisneljapäev kl 13.10 või kokkuleppelB212
Rajamäe, Liisineljapäev kl 13.10 või kokkuleppelA102
Raun Raielo, Kristinakolmapäev kl 14.00 või kokkuleppelA215
Rebane, Kairitkolmapäev kl 15.00 või kokkuleppelB201
Reimann, Ljudmilateisipäev kl 15.00 – 15.45 või kokkuleppelC119
Reinhold, Valentinaneljapäev 7.tundC 115
Reintal, Reiliteisipäev kl 15.00 – 16.00C229
Remmel, Liiskolmapäev kl 15.00 – 16.00 ja kokkuleppelC245
Ritsbek, Patricia-Karoliinateisipäev kl 15.00 – 16.00 või kokkuleppelC135
Rünne, Ehateisipäev kl 15.00 – 16.00 või kokkuleppelspordikompleks
Saar, Maidokokkuleppel teisipäeviti või reedetiaula
Saulepp, Piretneljapäev kl 12.00 – 12.45 või kokkuleppelC135
Seppor, Marikaneljapäev kl 15.00 – 16.00 või kokkuleppel spordikeskus
Sikemäe, Kaiesmaspäev kl 15.00 – 15.45 või kokkuleppelC104
Sild, Margusneljapäev kl 13.00 – 14.00A214
Skoglund, Eveteisipäev kl 14.05 – 15.00 või kokkuleppelA212
Soontalu, Dagne-Aneteteisipäev kl 14.05 – 15.45C237
Soots, Aigineljapäev 15.45 – 16.30 või kokkuleppelC 302
Stokas, Gildardasneljapäev kl 13.00 või kokkuleppelC146
Suits, Marleneteisipäev kl 14.00 või kokkuleppelC143
Sults, Robertkokkuleppel esmaspäeviti või teisipäevitiC222
Takel, Rineskolmapäev kl 15.00 – 15.45 (vajalik eelnev kokkulepe)B216
Tamm, Mirjamreede kl 13 – 15 või kokkuleppelA110
Tammiste, Margekolmapäev 13.15 – 14.15 või kokkuleppelA313
Tilk, Külliketeisipäev 13.15 – 14.30 või kokkuleppel A115
Toompere, Pilleesmaspäeval 14.00 – 15.30 või kokkuleppelA103
Vaarend, Heimarneljapäev kl 13.55 – 14.30 või kokkuleppelC223
Vara, Anna-Marieesmaspäev kl 15.00 – 15.45 C305
Vartla, Maieteisipäev kl 13.10 – 13.55 või kokkuleppelA311
Vigla, Sirjeesmaspäev kl 14.05 – 15.00 või kokkuleppelspordikeskus
Vilba, Gretekolmapäev kl 15.00 – 15.45 (vajalik eelnev kokkulepe)C129
Vilkes, Rainateisipäev kl 13.10 – 13.55 + kokkuleppelA307
Volkov, Sigridneljapäev kl 13.10 – 14.45 (vajalik eelnev kokkulepe)A315
Väll, Tiivineljapäeval kl 13.15 – 14.00 (vajalik eelnev kokkulepe)A204

Koolikalender

Meie koostööpartnerid