Kool kiidab

19.02.20 Kiili Spordihoones Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel kuni 6. kl tüdrukute võrkpallis: võistkond koosseisus Mia-Mariko Viksi 6.d, Freia Liisa Palk 6.b, Emma Lust 5.d, Nora Liise Kaidro 3.d ja Liis Getter Saar 6.d (juhendajad Berit Naarits, Marika Seppor, Sirje Vigla ja Eha Rünne) saavutas 19 meeskonna arvestuses tubli IV koha!

Pranglimine: Andreas Vilk (2.b) saavutas Harjumaa Pranglimise finaalis SIRGUJATE arvestuses (1.-3. klass) 8142 punktiga 2. koha. Hendrik Voiter (4.e) saavutas Harjumaa Pranglimise finaalis OSKAJATE arvestuses (4.-6. klass) 10642 punktiga 1. koha, olles ühtlasi vabariigis 4.klasside arvestuses üldkokkuvõttes kaheksas.
Oskar Põllu (5.b) saavutas Harjumaa Pranglimise finaalis OSKAJATE arvestuses 10124 punktiga 3. koha, olles ühtlasi vabariigis 5.klasside arvestuses üldkokkuvõttes üheksas.
Aleksei Beljajev (5.b) saavutas Harjumaa Pranglimise finaalis OSKAJATE arvestuses 8413 punktiga 6. koha.  Õpilasi juhendasid õpetajad Marika Liivandi, Maarika Koks, Annika Estna ja Kristiina Agu.

11.02.20 üleriigilise geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus: 7. klasside arvestuses saavutas Kadri Reisner 7.d III koha ja Johanna Gertrud Jõenurm 7.d V koha. 8. klasside arvestuses saavutas Nataly Järvik 8.c samuti suurepärase III koha ja 9. kl arvestuses Patrik Tamm 9.c V koha! Juhendaja Kersti Ojassalu

15.02 piirkondlikul muusikaolümpiaadil: Anneliis Aljas (7.c) 5. koht. Juhendaja Kätlin Puhmaste.

8.02.20 Jüri Gümnaasiumis üleriigilises kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus: 7.-9. klasside arvestuses tuli võitjaks Emma Reti Tikenberg 9.b (juhendaja Kaja Koost).

5. 02.20 Kiili Spordihoones Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused 7.-9. kl tüdrukute võrkpallis: Viimsi Kooli võistkond koosseisus Merilyn Aasna 9.a, Oona Linda Prohhorov 9.a, Miia Maria Pinnonen 9.a, Elise-Lota Lao 9.a, Carmen Krain 8.a, Marleen Kanne 9.c ja Lotte Puusepp 9.c (juhendaja Sirje Vigla) saavutas tubli VIII koha!

1.02.20 Saue Gümnaasiumis üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus: 8. klasside arvestuses saavutas Emma Ney 8.b (juhendaja Karin Keert) VI koha, 9. klasside arvestuses Eva-Riin Järve 9.e V koha ja Märt Rikken 9.d (juhendaja Meri Heinsalu) VIII koha.

30.01.20 Saku Gümnaasiumis Harjumaa 1. ja 2. klasside õpilaste kolmeliikmelistele meeskondadele matemaatikavõistlus “Nuputamist nupukaile”: 1. klasside arvestuses saavutas võistkond koosseisus Richard Lehiste 1.d (juhendaja Kristiina Ilves), Hardi Kuresoo 1.b (juhendaja Maarika Koks) ja Marten Tamm 1.e (juhendaja Eve Skoglund) I koha ja Viimsi Kooli II võistkond koosseisus Emilia Aleksandra Palm 1.a (juhendaja Tiivi Väll), Annabel Aasa 1.c ja Laura Kolukanova (juhendaja Kristina Raun Raielo) II koha!
2. klasside arvestuses tuli võitjaks Viimsi Kooli võistkond kooseisus Gabriela Sutter 2.a (juhendaja Heli Piirmann), Andreas Vilk 2.b (juhendaja Marika liivandi) ja Alisa Beljajeva 2.c (juhendaja Tanel Lindlo).

24.-25.01.20 Betti Alverile pühendatud XV luulepäeval „Tuulelapsed“: Pidulikul lõpetamisel kuulutati välja seitse laureaati, kelle hulgas oli ka huvikooli Collegium Eruditionis Viimsi, Püünsi ja Haabneeme õpilaste näitetrupp EKSPERIMENT (1.-4. klass) lavastusega „Mida lapsed tahavad?“ (lavastaja Külli Täht).
Näitlejapreemia pälvis EKSPERIMENDIST Robin Enno Rand (3.b).

25.01.20 keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus:
8. klasside arvestuses saavutas Iiris-Marie Ümarik 8.e (juhendaja Robert Sults) V koha ja 9. kl arvestuses Märt Rikken 9.d (juhendaja Kairit Rebane) samuti V koha.

Koolikalender

Meie koostööpartnerid