Kool kiidab

5.05.20 Algklasside etluskonkursil 1.-2.klassid: I koht Roosi Rimm 1.b klass, II koht Annabel Aasa 1.c klass, II koht Uku Heinmets 1.b klass, III koht Helin Nora Esop 1.e klass, III koht Florien Elise Toom 1.b klass. Eripreemiad: Roger Kiil 1.b klass – rõõmsa esituse eest, Mattias Arusoo 1.c klass – mõnusalt muheda ümbruse, luuletuse ja esitaja eest, Anett Aasa 1.c klass – särasilmse esituse eest. 3.-4.klassid: I koht Hendrik Voiter 4.e klass, II koht Veronika Jelõkova 3.c klass, III koht Mette Marii Estorn 3.a klass, III koht Karl Rõigas 4.a klass. Eripreemiad: Robin Enno Rand 3.b klass – toreda lavastuse eest, Zlata Smelova 4.d klass – hea jutustuse eest, Stig-Jasper Ilmjärv 4.e klass – mõtliku jutustuse eest.

21.04.20 1.-6. klassi joonistusvõistlusel 1. koht Madli Rikken 5a, 2. koht Valter Koldre 4b, 3. koht Miina Kõiva 3a .

Noored insenerid, kelle ehitatud Goldbergi masin jõudis ETV ja Rakett 69 poolt korraldatud konkursil rahvahääletusele: Mikk Mikael Grepp tööga “Eevald”, Nikita Zaitsev tööga “Grazy lama”.

16.04.20 toimus Nutispordi Eesti meistrivõistluste finaalvõistlusel: 1. klassid: Hardi Kuresoo  1.b klass   III koht ja pronksmedal   (juhendaja õp Maarika Koks), Gustav Ruse    1.b klass   VIII koht    (juhendaja õp Maarika Koks), Roger Kiil     1.b klass   IX koht    (juhendaja õp Maarika Koks). 4. klassid: Hendrik Voiter   4.e klass    III koht ja pronksmedal    (juhendaja õp Annika Estna), Sander Estna     4.a klass    IV koht     (juhendaja õp Annika Estna). 5. klassid: Oskar Põllu     5.b klass IV koht   (juhendaja õp Maarika Koks).

Viimsi Kool osales mõttespordi olümpiaadil sellel õppeaastal esimest korda ning tuli võistluse lõppedes 59 kooli hulgas 12. kohale. Kooli meeskonnale tõid punkte Iris Eliise Martin 4.e 298 punkti, Hendrik Voiter 4.e  296 punkti, Elizabeth Jürves 4.e 292 punkti, Mairold Malleus 4.e 152 punkti ning Lucas Seepter 4.e 137 punkti.

11.03.20 Kose Kultuurikeskuses Vendade Liivide etluskonkursi Harjumaa voorus Meriliis Kivimägi 9.f, kes saavutas 7.-9. kl arvestuses II koha!

11.03.20 Viimsi Koolis Põhja-Eesti Nutispordi finaalvõistlusel: 1. klasside arvestuses saavutas Hardi Kuresoo 1.b klassist I koha, Roger Kiil 1.b klassist II koha. 4. klasside arvestuses saavutas Sander Estna 4.a klassist I koha, Hendrik Voiter 4.e klassist II koha. 5. klasside arvestuses saavutas Oskar Põllu 5.b klassist I koha ja Tristan Tobias Kõrkjas 5.b klassist III koha. Rahvaspordi nooremas astmes, mis on võistluse natuke kergem variant, saavutas II koha Eleanora Roos.

9.03.20 Viimsi Koolis Harjumaa kõnevõistluse lõppvoor teemal “Õppima peab terve elu”. I koha saavutas Viimsi Kooli õpilane Daniel Nemeržitski (juhendaja Liis Remmel); II koha Margot Lehtsalu Saue Gümnaasiumist (juhendaja Piret Uulma); III koha Eva-Riin Järve Viimsi Koolist (juhendaja Ülle Hermlin). Kolm eripreemiat said Laura-Liis Uussaar Viimsi Koolist (juhendaja Ülle Hermlin); Anders Brandmeister Laagri Koolist (juhendaja Hele Kriisa) ja Helena Raivo Saue Gümnaasiumist (juhendaja Piret Uulma).

4.03.20 Miss Graatsia võimlemisvõistlus: 7. klassid: Miss Graatsia – Kadri Reisner, Printsess – Emilia Zolotarjov, Printsess – Helena Anette Hanni. Rühmakava: I koht 7AD, II koht 7EF, III koht 7CB. 8. klassid: Miss Graatsia – Anniki Alaküla, Printsess – Marie Mirtel Tedremäe, Printsess – Angelina Praun, Rühmakava: I koht 8C, II koht 8AB, III koht 8DE. 9. klassid: Miss Graatsia Linda Rebane, Printsess Miia Maria Pinnonen, Printsess Aliis Marii Tasa, Anette-Mari Peegel eripreemia, Maria Matilde Mähhar eripreemia. Rühmakava: I koht 9B, II koht 9F, III koht 9DE.

28.02-1.03.20 Riias Läti meistrivõistlused ujumises: Konrad Aleksander Sepp ujus kuni 14 aastaste poiste Eesti rekordi 200 m liblikujumises 2.08,83-ga ja tuli sel distantsil Läti meistriks.

23.02.20 Viimsi Talent 2020: Veronika Jelõkova 3.c.

12.02.203. klasside matemaatikavõistlusel “Nuputaja”: I Arten Tolmachev (Haabneeme Koolist) ja Robert Samoilov (Viimsi Koolist), II koht Oliver Aabreldaal ja Sander Vihalem (Viimsi Koolist).

19.02.20 Kiili Spordihoones Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel kuni 6. kl tüdrukute võrkpallis: võistkond koosseisus Mia-Mariko Viksi 6.d, Freia Liisa Palk 6.b, Emma Lust 5.d, Nora Liise Kaidro 3.d ja Liis Getter Saar 6.d (juhendajad Berit Naarits, Marika Seppor, Sirje Vigla ja Eha Rünne) saavutas 19 meeskonna arvestuses tubli IV koha!

Pranglimine: Andreas Vilk (2.b) saavutas Harjumaa Pranglimise finaalis SIRGUJATE arvestuses (1.-3. klass) 8142 punktiga 2. koha. Hendrik Voiter (4.e) saavutas Harjumaa Pranglimise finaalis OSKAJATE arvestuses (4.-6. klass) 10642 punktiga 1. koha, olles ühtlasi vabariigis 4.klasside arvestuses üldkokkuvõttes kaheksas.
Oskar Põllu (5.b) saavutas Harjumaa Pranglimise finaalis OSKAJATE arvestuses 10124 punktiga 3. koha, olles ühtlasi vabariigis 5.klasside arvestuses üldkokkuvõttes üheksas.
Aleksei Beljajev (5.b) saavutas Harjumaa Pranglimise finaalis OSKAJATE arvestuses 8413 punktiga 6. koha.  Õpilasi juhendasid õpetajad Marika Liivandi, Maarika Koks, Annika Estna ja Kristiina Agu.

11.02.20 üleriigilise geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus: 7. klasside arvestuses saavutas Kadri Reisner 7.d III koha ja Johanna Gertrud Jõenurm 7.d V koha. 8. klasside arvestuses saavutas Nataly Järvik 8.c samuti suurepärase III koha ja 9. kl arvestuses Patrik Tamm 9.c V koha! Juhendaja Kersti Ojassalu

15.02 piirkondlikul muusikaolümpiaadil: Anneliis Aljas (7.c) 5. koht. Juhendaja Kätlin Puhmaste.

8.02.20 Jüri Gümnaasiumis üleriigilises kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus: 7.-9. klasside arvestuses tuli võitjaks Emma Reti Tikenberg 9.b (juhendaja Kaja Koost).

5. 02.20 Kiili Spordihoones Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused 7.-9. kl tüdrukute võrkpallis: Viimsi Kooli võistkond koosseisus Merilyn Aasna 9.a, Oona Linda Prohhorov 9.a, Miia Maria Pinnonen 9.a, Elise-Lota Lao 9.a, Carmen Krain 8.a, Marleen Kanne 9.c ja Lotte Puusepp 9.c (juhendaja Sirje Vigla) saavutas tubli VIII koha!

1.02.20 Saue Gümnaasiumis üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus: 8. klasside arvestuses saavutas Emma Ney 8.b (juhendaja Karin Keert) VI koha, 9. klasside arvestuses Eva-Riin Järve 9.e V koha ja Märt Rikken 9.d (juhendaja Meri Heinsalu) VIII koha.

30.01.20 Saku Gümnaasiumis Harjumaa 1. ja 2. klasside õpilaste kolmeliikmelistele meeskondadele matemaatikavõistlus “Nuputamist nupukaile”: 1. klasside arvestuses saavutas võistkond koosseisus Richard Lehiste 1.d (juhendaja Kristiina Ilves), Hardi Kuresoo 1.b (juhendaja Maarika Koks) ja Marten Tamm 1.e (juhendaja Eve Skoglund) I koha ja Viimsi Kooli II võistkond koosseisus Emilia Aleksandra Palm 1.a (juhendaja Tiivi Väll), Annabel Aasa 1.c ja Laura Kolukanova (juhendaja Kristina Raun Raielo) II koha!
2. klasside arvestuses tuli võitjaks Viimsi Kooli võistkond kooseisus Gabriela Sutter 2.a (juhendaja Heli Piirmann), Andreas Vilk 2.b (juhendaja Marika liivandi) ja Alisa Beljajeva 2.c (juhendaja Tanel Lindlo).

24.-25.01.20 Betti Alverile pühendatud XV luulepäeval „Tuulelapsed“: Pidulikul lõpetamisel kuulutati välja seitse laureaati, kelle hulgas oli ka huvikooli Collegium Eruditionis Viimsi, Püünsi ja Haabneeme õpilaste näitetrupp EKSPERIMENT (1.-4. klass) lavastusega „Mida lapsed tahavad?“ (lavastaja Külli Täht).
Näitlejapreemia pälvis EKSPERIMENDIST Robin Enno Rand (3.b).

25.01.20 keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus:
8. klasside arvestuses saavutas Iiris-Marie Ümarik 8.e (juhendaja Robert Sults) V koha ja 9. kl arvestuses Märt Rikken 9.d (juhendaja Kairit Rebane) samuti V koha.