Koosõppepäev 2024

|Projektipäev|Üritus

Neljapäeval, 18. aprillil toimus juba teist korda Viimsi Kooli koosõppepäev.

Viimsi Muusikakooli juhendamisel loodi ühiselt imeline muusikavideo, mis peegeldas meie õpilaste loomingulisust ja koostöövõimet.

Viimsi Kunstikooli abiga valmis installatsioon, mis lisab kunstilist sära ja värvi Viimsi Artiumi restoranialale.

Viimsi Teaduskooli töötubades avastasid õpilased põnevaid teemasid alates aerodünaamikast kuni DNA eraldamiseni välja. Õppimine oli lõbus ja hariv!

Viimsi Staadionil toimusid Agne Kurrikoff-Hermani juhendamisel rõõmsad rahvuslikud tantsud, mis tõid naeratuse iga osaleja näole. Lapaduu, labajalg ja paljud teised vahvad tantsud said selgeks ning loodi toredaid mälestusi!

Viimsi Koolis toimusid huvitavad ja harivad vestlused Veebipolitsei, Peaasjade koolitaja ning erinevate valdkondade ekspertidega, kes oma teadmisi ja kogemusi meie õpilastega jagasid.

Kokkuvõttes oli see fantastiline päev täis õppimist, avastamist ja koostööd. Suur tänu kõigile, kes selle toreda sündmuse õnnestumisele kaasa aitasid!

Fotod – Tiit Mõtus