Tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaadi piirkonnavoor

20.03.2023

|Kool kiidab|Olümpiaad

Reedel, 17. märtsil toimus Viimsi Koolis tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaadi piirkonnavoor.  

Käsitöö teemaks oli seekord “MATERJALID KUI RESSURSS”, mis koosnes materjaliõpetuse teadmiste kontrolltestist ning praktilise töö käigus tuli kampsunile anda uus välimus. Käsitöös saavutas I koha Sandra Oru Loksa Gümnaasiumist, II koha Marta Tüür Viimsi Koolist (õpetaja Virve Kalvet) ning III koha Helin Mirjam Kõllamaa Kurtna koolist.  

Kodunduse teema oli  „TOIDURESSURSSIDE VÄÄRINDAMINE“, mis koosnes teoreetilisest testist ning praktilise tööna tuli valmistada toite aedviljadest. 

Kodunduses saavutas I koha Olivia Older Kurtna Koolist, II koha Mia Meribel Puman Viimsi Koolist (õpetaja Kairy Nahkur) ning III koha Marinel Kauber Viimsi Koolist (õpetaja Virve Kalvet). 

Tehnoloogiaõpetuses teemal  „ENERGIA KUI RESSURSS“ tuli õpilastel valmis meisterdada Derby auto, millele järgnes võidusõit kiireima auto välja selgitamiseks. I koha saavutas Martin Väinsar Vaida Põhikoolist, II koht Martti Rüütel Kose Gümnaasiumist ja III Markus Oselein Lagedi koolist 

Viimsi Kooli esindasid veel Hanna Lisette Saluri (õpetaja Kai Sikemäe), Renar Karu ja Kristofer Pikka (õpetaja Tiit Kobrusepp).

Koolikalender

Meie koostööpartnerid