Medalisadu Nutispordi Põhja-Eesti Meistrivõistluste finaalist

Kaheksa medalisti, sealhulgas kaks Põhja-Eesti meistrit, kokku 13 finalisti!

Kolmapäeval, 22.märtsil toimusid Jüri Gümnaasiumis Nutispordi Põhja-Eesti Meistrivõistluste finaalid.

Nutisport on matemaatikavõistlus, kus kiiruse peale tuleb arvutis lahendada erinevatel teemadel matemaatikaülesandeid. Finaalvõistlustel tuli valida seitsmest alast vähemalt neli.

Viimsi Koolist pääses läbi tiheda konkurentsi erinevatest klassidest finaalidesse kokku 13 õpilast.

Ees on ootamas veel üleriigilised finaalid, kuhu kindla pääsu saavutasid kaks Põhja-Eesti meistriks saanut, teiste medalistide lõppfinaali pääsemine sõltub finaalide järgsest vabariiklikust pingereast.

I kohad, kuldmedalid ja Põhja-Eesti meistrid: Robert Samoilov (6.b) ja Oskar Põllu (8.b).

II kohad, hõbemedalid: Rihard Kotter (3.e), Andreas Vilk (5.b), Aleksei Beljajev (8.b).

III kohad ja pronksmedalid: Rando Tammus (3.e), Hardi Kuresoo (4.b), Hendrik Voiter (7.e).

IV kohad: Gustav Ruse (4.b), Tristan Tobias Kõrkjas (8.b).

V kohad: Kristjan Uibo (3.e), Liisi Asi (6.b),

VI koht: Karl Hugo Priilaht (6.b).

Õpilasi juhendasid õpetajad Annika Estna, Maarika Koks ja Maarika Lepik

Palju õnne õpilastele ja juhendajatele!