NUTISPORTLASED RAHVASPORDIPÄEVAL

09.05.2022

|Nutisport

Neljapäeval, 5. mail toimus Nutispordi vabariiklik rahvaspordipäev, kus võtsid omavahel finaalvõistlusel mõõtu iga klassiastme vabariigi 25 parimat. Kui tippspordis lahendatavad ülesanded on programmiülesed, st antud klassiastme õpioskustest kõrgemad, siis rahvasport on grammi võrra kergem, järgides vastava klassi õppekava taset. Rahvaspordivõistlusele valitakse osalejad toimunud nelja eelvõistluste punktisummade põhjal, tingimuseks on ka, et nad jäid tippspordivõistlusel nii piirkondlikust kui vabariiklikust finaalist napilt välja, nii et mõlemal võistlusel keegi osaleda ei saa.

Viimsi Koolist osales 10 õpilast, kelle tulemused olid jällegi suurepärased:

4. klasside arvestuses saavutas 4.c klassi õpilane Alisa Beljajeva vabariigis II koha ning hõbemedali.

2. klasside arvestuses saavutasid 2.d klassi õpilane Timo Remi Järv IV koha ja 2.b klassi õpilane Martten Prosovits 10. koha.

3. klasside arvestuses saavutas 3.b klassi õpilane Jaak Marten Magnus 8. koha.

7. klasside arvestuses saavutas 7.b klassi õpilane Sten Markus Sirel 5. koha.

Rahvaspordipäeval osalesid veel Mairon Haak 2.e klassist, Eliise Kabel 3.b klassist, Ruben Uba 4.c klassist, Jakob Meius 5.b klassist ja Mart Heinsalu 7.b klassist.

Palju õnne tublidele matemaatikutele!

Õpilasi juhendasid õpetajad Pirjo Kuldkepp, Karin Liipa, Maarika Lepik, Maarika Koks ja Annika Estna.