Animafilmide konkursi tulemused

Teadmiskeskus Collegium Eruditionis korraldas Viimsi valla koolide ANIMAFILMIDE KONKURSI. Konkursile ootasime 2. maiks nii algajate kui ka kogenud filmitegijate töid. Osaleda võis nii individuaalselt kui ka meeskonnaga. Konkursi žürii töö ei olnud lihtne, et välja valida laekunud filmide hulgast kolm parimat, aga õnneks said nad peale pikka kaalumist oma tööga hakkama.

Selle aasta tulemused on järgmised:

I koht Gabriela Sutter – „Mesilased“ Gabriela_Sutter_.mp4

Źürii tähelepanekud: tore lugu, head animatsioonitehnilised oskused, orginaalsed karakterid.

II koht Karlos Kübarsep – „Ära kiusa“ https://www.youtube.com/watch?v=0RdDmm-CiNU

Źürii tähelepanekud: tehniliselt tugev, täpne animeerimine, kaadrite vaheldumine muudab vaatamise huvitavaks.

III koht Uku Rumi Rannala “Väikeste tegelaste elu” – Uku Rumi Rannala – stop motion – Väikeste tegelaste elu 2022.mov

Źürii tähelepanekud: kiitus väga isepärase loo eest!

III koht Mia Mariko Viksi mia_mariko.mov

Źürii tähelepanekud: kiitus huvitavate karakterite loomise eest!

Žürii kiidab kõiki osalejaid suure südamega tehtud animatsioonide eest! Animafilmide konkursi korraldamist toetas Viimsi vald