Liikuv Tervisekuu!

Aprillis korraldas Tervisenõukogu Tervisekuu! Tõsi küll, oludest tulenevalt toimus Tervisekuu seekord peamiselt veebi vahendusel.

Kutsusime kogu kuu vältel kooliperet pöörama suuremat tähelepanu oma eluviisidele, liikuma rohkem, sööma tervislikumalt ning toetama oma vaimset tervist. Valmis ka mitu vahvat liikuma kutsuvat videot meie liikumisõpetajatelt!

Veebiloengud!

1.-3. klassid osalesid põnevatel ja kasulikel Suukooli loengutel, kus suuhügieenist rääkis Laura Stamm.

8. klassidele rääkis naha tervisest ja hooldusest Sigrit Eilaste.

Sammud!

Samuti lugesime kuu jooksul koos kokku 5 960 461 sammu ning käidud kuid lugemata oli veel kordades rohkem! 1D klass näitas eeskuju ning luges 5.-16. aprillini kokku 340798 sammu, koos õpetajaga 556227 sammu.

Kodu koolipere kutsus liikuma ka mäng Loquiz rakenduses, kus õpilased ja õpetajad vastasid iga 100m tagant mõnele küsimusele. Kokku läbiti mängus ühiselt 705 km, osaleti üle Eesti ja isegi välismaal viibides!

Vahvad ühistegevused!

Õpilasesindus korraldas tervisliku kodukokkamise võistluse ja õues joonistamise võistluse, mis veel jätkub kuni 7.maini.

Kodukokkamise pilte näeb siit: https://viimsi.edu.ee/kodukokkamise-maitsvad-tulemused/

Koos kolleegidega meisterdasime lihavõtte pühade tähistamiseks murupäid:

Tervisekuu on küll selleks korraks lõppenud, aga jätkame tervislikku ja liikuvat elu julgustavate tegevustega, juba on kirjas ka esimesed maikuu sammud!

Ilmad on läinud ilusamaks ning Tervisenõukogu poolt loodame, et see kutsub kõiki kodukanti ja Eestimaad avastama. Tervislikku liikumist!