RMK METSAVIKTORIIN

RMK Metsaviktoriin on mõeldud abiks õpetajatele loodusainete õpetamisel ja pakkumaks õpilastele huvitavat ning mitmekesist õppematerjali.

Tänavu tuli lahendusi juba teist aastat järjest otsida distantsilt. Kokku otsisid ja leidsid 2021. aastal Metsaviktoriini küsimustele vastuseid õpilased 1052 klassist, kokku 265 koolist üle Eesti. Tulemused said kirja tervelt 11508 õpilast, see on rohkem kui kunagi varem Metsaviktoriini ajaloos. Kõige rohkem oli vastajaid 5.-9. klassi õpilaste hulgas, järgnesid algklasside õpilased ja 10.-12. klassid.

Viimsi Koolist osales kokku 179 õpilast järgmistest klassidest: 2c, 3e, 3g, 4c, 5d, 6a, 6b, 6d, 6e, 8f, 8c, 8a.

Meie kooli parim õpilane oli Marii- Heleen Tamm 8a ja parim klass 7f.

Õpilasi juhendasid Anastasiya Ilistratova-Tunnel, Karin Keert, Kristin Muul, Kristina Raun Raielo, Margus Sild
Meri Heinsalu. Tiina Liebert ja Kersti Ojassalu.

Vaata lisaks siit.