Nutisportlastel taas kordaläinud päev

|Kool kiidab|Nutisport

Reedel, 30. aprillil toimus Nutispordi vabariiklik rahvaspordipäev, kus võtsid omavahel finaalvõistlusel mõõtu iga klassiastme vabariigi 25 parimat. Kui tippspordis lahendatavad ülesanded on programmiülesed, st antud klassiastme õpioskustest kõrgemad, siis rahvasport on grammi võrra kergem, järgides vastava klassi õppekava taset. Rahvaspordivõistlusele valitakse osalejad toimunud nelja eelvõistluste punktisummade põhjal, tingimuseks on ka, et nad jäid tippspordivõistlusel finaalist napilt välja, nii et mõlemal võistlusel keegi osaleda ei saa.

Viimsi Koolist osales 10 õpilast, kelle tulemused olid jällegi suurepärased:

• 6.b klassi õpilane Aleksei Beljajev saavutas oma klassiastmes vabariigis I koha ning kuldmedali.
  • 4.b klassi õpilane Karl Hugo Priilaht saavutas 4. klasside arvestuses III koha ja pronksmedali.
  • 2.b klassi õpilane Florien Elise Toom saavutas oma vanuseklassis VI koha.

Nende õpilaste juhendajaks oli õpetaja Maarika Koks.

Oma vanuseklassi esikümnesse mahtusid veel 6.b klassi õpilane Silvia Kalvet (7. koht, juhendas õpetaja Maarika Koks) ning 2.e klassi õpilane Hugo Blaat (10. koht, juhendas õpetaja Eve Skoglund).

Finaalis osalesid veel Ruben Uba 3.c klassist (juhendas õpetaja Pirjo Kuldkepp), Daniel Pius ning Taavet Võõsa 3.b klassist (juhendas õpetaja Marika Liivandi) ning Jaak Marten Magnus ja Chris-Devin Vaiksalu 2.b klassist (juhendas õpetaja Maarika Koks).

Palju õnne tublidele nutisportlastele!