Koolisisene inglise keele olümpiaad

|Kool kiidab|Olümpiaad

Võõrkeelte nädala raames toimus koolisisene 5.-9. klasside inglise keele olümpiaad.

5. klasside esikolmik Karlos Kübarsepp (5.e), Hanna Maria  Rünk (5.c) ja Riho Nigumann (5.b).
6. klasside esikolmik Marie Vissak (6.g), Holger Jens Kõrkjas (6.e) ja Anna-Britta Liimets (6.c).
7. klasside esikolmik Elenora Naat (7.e), Olivia Haavandi (7.e) ja Hella Kivi (7.d).
8. klasside esikolmik Kirke Marie Sarv (8.d), Oskar Luiga (8.a) ja Ragnar Praun (8.d).
9. klasside arvestuses saavutas 1. koha Tristan Tobias Kõrkjas (9.b), 2.-4. koht läks jagamisele Aleksei Beljajev (9.b), Lisette Lello (9.c) ja Marta Tüür (9.h) vahel.

Õpilasi juhendasid õpetajad Mirjam Mätlik, Berit Kivisaar, Pille Pilter, Kaisa Kivi, Kerttu Ivask, Iryna Tauts, Laura Altenberg ja Triin Arge.