“Radio Drama”

|Kool kiidab|Võistlus

Märtsi lõpus korraldati Kose kooli eestvedamisel põnev õpilasvõistlus nimega Radio Drama. Võistlusel esitasid inglisekeelseid kuuldemänge Pille Pilteri, Kaisa Kivi ja Mirjam Mätliku õpilased. Täna saabus rõõmus teade, et Mirjam Mätliku õpilased said juba teist aastat järjest auhinnalise koha. Auhinnatud õpilased on Gertu Juhansoo (6.e), Stella Buss (6.e), Elisabeth Pulk (6.e), Siim A. O. Akinde (6.f) ja Oliver Tamm (6.e).

Õpetaja Mätliku lavastatud raadiokuuldemäng põhines ühel peatükil Astrid Lindgreni raamatust “Pipi Pikksukk”. Žürii hindas antud raadiokuuldemängu väga positiivselt: nad leidsid selle lihtsasti kuulatava ja justkui tõelise audioraamatu olevat. Heliefektid lisasid elavust ning hääldus ja tekst olid selged ja arusaadavad. Žürii kiitis õpilasi ka selle eest, et tekst oli eakohane ning nad suutsid edukalt mõtteid edasi anda. Kokkuvõttes oli see nauditav kuulamine kõigile!

Professional studio microphone, recording studio, equipment in the blurry background