Üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

|Kool kiidab|Olümpiaad

Üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus esindasid Viimsi Kooli Emma-Luisa Pajur (7.d), Tiare Arumäe (7.d), Nova Liik (6.f), Helle Tamm(6.d), Sofie Mirell Pirhonen (6.b), Mathias Peeduli (6.c), Sigrid Keert (6.d), Grete Viita (6.b), Siim Abiola Oluwaseun Akinde (6.f), Taavet Võõsa (6.b), Emma Lust (9.d), Mart Heinsalu (9.b), Marta Taurin (9.g), Agnes Priks (9.d), Aleksei Beljajev (9.b), Kristofer Pikka (9.d), Tristan Tobias Kõrkjas (9.b), Oskar Luiga (8.a), Sten Markus Sirel (9.b), Toomas Muuk-Adrat (8.b), Rael Natali Ets (9.b), Marta Tüür (9.h), Alexandra Roskoshny (9.b), Roger Pajur (9.b) ja Karolin Takk (9.h).

Õpilasi juhendasid õpetajad Karin Keert, Meri Heinsalu, Eha Selg, Kristin Muul ja Maris Esko.