Harjumaa 5.-6.klasside kõige tublimad nuputajad õpivad Viimsi Koolis

01.04.2023

|Konkurss|Kool kiidab

Neljapäeval, 30.märtsil toimus Tabasalu Koolis Tartu Ülikooli Teaduskooli võistkondliku matemaatikaülesannete lahendamise võistluse NUPUTA Harjumaa piirkonnavoor.

Kahekümne kolme 5.-6.klasside võistkonna hulgast tuli parimaks Viimsi Kooli I võistkond koosseisus Robert Samoilov (6.b), Jakob Meijel (6.e), Emma Roosimägi (5.d) ja Diana Timofejeva (5.b).

Viimsi Kooli II võistkonna koosseisus esindasid kooli Karl Hugo Priilaht (6.b), Tommy Lee Raud (6.b), Andreas Vilk (5.b) ja Holger Jens Kõrkjas (5.e).

Võistkondi juhendas õpetaja Maarika Koks ning 5.klasside aineõpetajatena ka Iiris Mastõgin ja Greete Kivi.

7. klasside võistkondade koosseisus esindasid Viimsi Kooli Roland Melnik (7.a), Oskar Luiga (7.a), Mikk Paurson (7.a) ning teises võistkonnas Martin Aleksander Liberg (7.b) Johan Pajur (7.d).

Võistkondi juhendasid õpetajad Maarika Lepik, Helen Kähr.