Aprill on tervisekuu

Aprillis on taaskord juba traditsiooniks saanud Viimsi Kooli tervisekuu, mida veab eest Tervisenõukogu.

Selle raames on kolmapäeviti väga populaarsed tantsuvahetunnid ning igale klassiastmele ühe nädala jooksul POP-UP võistlused.  Võistluse eesmärk on võimalikult mitmes kohas teha võistluseid, sellest ka nimi POP-UP. Samuti on eesmärgiks kaasata mitmeid õpilasi. Esimesel päeval kätekõverdused, teisel päeval kükid jne – väikesed ülesanded, mis toob klassiastme kokku üksteist toetama ja kaasa elama.

Iga päev on kooli infoekraanidel Liikuma Kutsuva Kooli liikumispaus, mis kutsub üles nii õpetajaid kui õpilasi võtma ühe hetke istumise katkestamiseks ning lühiajaliseks liikumiseks. Enamasti ei ole need pausid seotud tunniteemaga, vaid pakuvad meeldivat vaheldust istuvale õppetööle.

Personalile on planeeritud naerujooga koolitus ning õpetajate toas kevadväsimust maandav massaažitool ning vitamiiniampsud.