Harjumaa kooliteatrite festivali maakondlik voor

|Konkurss

11. aprillil toimus Arukülas Harjumaa kooliteatrite festivali maakondlik voor.

Viimsi Kooli ja huvikooli Collegium Eruditionis esindas kolm truppi kahes vanuseastmes: Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine ja näitetrupp EKSPERIMENT.

Žürii koosseisus Tiina Mälberg, Tanel Saar ja Tiiu Mägi tunnustasid noori järgnevalt:

Näitlejapreemiad

Debora Leinštrep, särav panus ansamblimängu – EKSPERIMENT

Leen Jõepera, silmapaistva osatäitmise eest – WILHELMIINE

Liisbet Regiina Tõnissaar, hoogsa mängu käivitaja – WILHELMIINE

Trupipreemiad

Muusikalise kujunduse eripreemia – EKSPERIMENT lavastusele “Unemäng”

Lavakujunduse eripreemia – WILHELMIINE lavastusele “Puhh ja sõbrad”

GRAND PRIX – EKSPERIMENT lavastusele “Unemäng”, juhendaja Külli Täht

Lavastus esindab Harjumaad kooliteatrite riigifestivalil Saaremaal Kuressaares 26.-27. mail.

PÕHIKOOL

Karl Rõigas – EKSPERIMENT – parim meeskõrvalosa

Derek Leheste – EKSPERIMENT – parim meesnäitleja

GRAND PRIX  lavastus “Meie lugu”, lavastaja Külli Täht

Parim lavastaja Külli Täht

Algkooli EKSPERIMENT: Mette Sarapik, Liisa Maria Miljan, Elis Mätas, Dior Adamson, Jaan Mugu, Marin Roos, Herta ja Marta Herman, Emma ja Kaspar Viirpalu, Debora Leinštrep, Sigrid Keert, Liisbet Senkel.

Põhikooli EKSPERIMENT: Pauliine Pirso, Karl Rõigas, Derek Leheste, Emma Jääger, Roosi Mugu, Liisa Maria Ilumets

WILHELMIINE: Liisbet Regiina Tõnissaar, Mihkel Artjuškin, Helin Nora Esop, Leen Jõepera, Helene Toots, Josef Levitski, Rolan Sergejev, Keira Sillamaa, Anett Aasa, Annabel Aasa, Ellen Vassiljeva, Milena Zaitseva, Amanda Lauk, Alia Saar, Lisanna Vilk, Sandra Adrov.