Viikingite rollimäng

|Kohtumine|Õppetöö

Neljapäeval, 5. mail käisid meie kooli õpilastel külas Tarvastu kooli õpetaja Aive Kaldra, direktor Karl Kirt ja rollimänguga tegelevad õpilased, et ühiselt läbi viia viikingite teemaline mäng. Toimus väike ringkäik koolis ning meie tööõpetuse õpetaja Tiit Kobrusepp tutvustas külalistele oma tehtud lauamängu “Viikingite idatee”. Seejärel tehti pehmikmõõga võitluse trenni ja suunduti Haabneeme randa, kus leidis aset rollimäng. Õpilased kehastusid maid avastavateks viikingiteks ja pidid silmitsi seisma neid ees ootavate ohtudega. Noored panid proovile oma nutikuse ja koostööoskuse, et leida ressursse ja alistada vaenlasi.

Oli meeleolukas päev! Aitäh Tarvastu Gümnaasiumile, õpetaja Riitale ja Mariele, kes päeva korraldasid!

Vaata pilte siit!