Keskkonnateemalised loomekonkursid!

Laste luule- ja joonistuskonkurssile „MESILASMAAGIA“ oodatakse 1.-4. klassi õpilaste joonistusi ja 5.-9. klassi õpilaste luuletusi mesilaste ja üldisemalt keskkonna teemadel.

Tähtaeg 19.aprill.

Enne loovtööle asumist on hea üle vaadata virtuaalnäitus “Maailm mesilaste tiibadel”.

Lisainfot leiate siit.

Rahvusvaheline kalade joonistamisvõistlus Fish Art Contest
Võistlusel oodatakse osalema 5-18 a lapsi ja noori üle maailma, sooviga juhtida tähelepanu kalaliikidele ja nende elupaikadele, eriti just siirdekalade rändel esinevatele väljakutsetele.

Osalemiseks vali kalade nimekirjast sobiv liik, tee temast illustratsioon ja saada töö koos oma andmetega elektrooniliselt hiljemalt 31. märtsiks.

Kunstitööd tehes soovitame uurida liigi eripära, tema elupaika ja muud veekogule iseloomulikku. Nii sobib see koolitööna hästi loodusõpetuse ja kunsti lõiminguks, samuti saab  seda teha nii klassis kui kodutööna.

Rohkem infot ja võistluse reeglid leiate siit.