Koolidevahelised teatesuusatamise meistrivõistlused

|Võistlus

27. jaanuaril toimusid Kõrvemaal Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises. Viimsi Kooli kuni 5.klasside tüdrukute võistkond koosseisus Laura Valt (4.d), Olivia Allika (3.c), Marta Nagel (5.f) ja Romili Ruse (5.g) saavutasid III koha.

Viimsi Kooli 6.-7. klasside tüdrukute võistkond koosseisus Emma Luisa Pajur (6.d), Carolyna Lillesaar (7.b) Olivia Lepasalu (7.b) ja Angela Reisenbuk (7.c) saavutasid I koha.

Viimsi Kooli kuni 5.klasside poiste võistkond koosseisus Oskar Mattias Kukk (5.g), Robert Rafael Teeväli (5.g), Jakob Pajur (2.d) ja Arto Kaljumäe (5.g) saavutasid II koha.

Viimsi Kooli 6.-7.klasside poiste võistkond koosseisus Rasmus Ernits (7.c), Johan Pajur (7.d), Markus Paju (6.a) ja Ako Kaljumäe (7.a) saavutasid I koha.

Õpilasi saatsid õpetajad Sirje Vigla ja Ahmed Porkveli.

Fotod: Ardo Pajur