Head tulemused geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorust!

|Võistlus

Teisipäeval, 11. veebruaril 2020 toimus Viimsi Koolis üleriigilise geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor.

7. klasside arvestuses saavutas Kadri Reisner 7.d III koha ja Johanna Gertrud Jõenurm 7.d (juhendaja Kersti Ojassalu) V koha. 8. klasside arvestuses saavutas Nataly Järvik 8.c (juhendaja Kersti Ojassalu) samuti suurepärase III koha ja 9. kl arvestuses Patrik Tamm 9.c (juhendaja Kersti Ojassalu) V koha!

Viimsi Kooli esindasid veel Anette Niine 7.b, Roger Kuura 7.e, Karl Kukk 9.d, Märt Rikken 9.d, Jakob Laubre 9.e, Berit Kupper 9.b, Rasmus Eerik Varik 9.d (juhendaja Karin Keert), Anneliis Aljas 7.c, Stella Pauts 7.f, Sten-Marcus Rosin 7.c, Anna-Liisa Saar 8.b, Rebeka Järve 8.b, Emma Ney 8.b, Mirtel Marie Tedremäe 8.a, Marleen Vesilind 8.a, Romet Akel 8.d, Miia Maria Pinnonen 9.a, Lotte Puusepp 9.c ja Axel Daar 9.a (juhendaja Kersti Ojassalu).

Palju õnne tublidele õpilastele ja nende juhendajatele!