Harjumaa Pranglimise finaal oli edukas!

|Võistlus

Pranglimine on peastarvutamise võistlus, kus loeb nii kiire peastarvutamisoskus, täpsus kui näppude osavus.

Andreas Vilk (2.b) saavutas Harjumaa Pranglimise finaalis SIRGUJATE arvestuses (1.-3. klass) 8142 punktiga 2. koha. Hendrik Voiter (4.e) saavutas Harjumaa Pranglimise finaalis OSKAJATE arvestuses (4.-6. klass) 10642 punktiga 1. koha, olles ühtlasi vabariigis 4.klasside arvestuses üldkokkuvõttes kaheksas.
Oskar Põllu (5.b) saavutas Harjumaa Pranglimise finaalis OSKAJATE arvestuses 10124 punktiga 3. koha, olles ühtlasi vabariigis 5.klasside arvestuses üldkokkuvõttes üheksas.
Aleksei Beljajev (5.b) saavutas Harjumaa Pranglimise finaalis OSKAJATE arvestuses 8413 punktiga 6. koha. Harjumaa finaalis osalesid veel järgmised Viimsi Kooli õpilased: Mark-Johan Kahl (4.e), Marii Varik (4.e), Sten Markus Sirel (5.b), Eleanora Roos (4.e), Tristan Tobias Kõrkjas (5.b), Sander Estna (4.a), Carolina Valgur (4.e).

Õpilasi juhendasid õpetajad Marika Liivandi, Maarika Koks, Annika Estna ja Kristiina Agu.

Harjumaa eelvoorudes oli SIRGUJATE arvestuses (1.-3.klass) osalejaid 662 ja OSKAJATE arvestuses (4.-6.klass) 442.