Harjumaa kooliteatrite festival

|Konkurss|Kool kiidab

13.-15. mail toimus Aruküla rahvamajas Harjumaa kooliteatrite festival. Viimsi Kooli õpilased osalesid kahel päeval. Algklasside päeva saavutused:

EKSPERIMENT, juhendaja Külli Täht
parima meespeaosa preemia  Josef Levitski (3.c)
eripreemia maagilise valgusahenduse eest
grand prix
parim lavastaja Külli Täht

EKSPERIMENDIS osalesid:
Josef Levitski (3.c), Herta ja Marta Herman (2.d), Emma ja Kaspar Viirpalu (5.c), Dior Adamson (2.a), Elis Mätas (2.a), Rolan Sergejev (4.e), Mihkel Artjuškin (5.a), Keira Sillamaa (4.e), Georg Talp (2.c), Debora Leinštrep (6.c), Loore Ilse Martin (6.c) ja Liisbet Senkel (6.c).

Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine, juhendaja Maarika Koks
eripreemia musikaalseimale rohutirtsule – Lotta Adeele Apsalon (3.e)
eripreemia ennenägematult emotsionaalsele kivile – Laura Järvekald (1.d)
lavakujundise ja kostüümi eripreemia.

Viimsi laste näitetrupis Wilhelmiine osalesid: Stella Aasma (2.b), Laura Pärna (1.b), Sandra Adrov (3.d), Olivia Manuela Dominguez Kiik (2.c), Laura Järvekald (1.d), Milena Zaitseva (3.d), Lotta Adeele Apsalon (3.e), Ella Nora Atso (1.e), Erik Uimolainen (1.d), Vanessa Jõgi (1.d), Keitlin Mets (1.b), Laura Lehtpuu (1.c), Marko Tomingas (1.d) ja Gloria Allikmäe (2.c).

Gümnaasiumipäeval osalesid EKSPERIMENDI koosseisus
Karl Rõigas (8.a), Pauliine Pirso (9.b) ja Roosi Mugu (7.b).
Gümnaasiumi trupp:
grand prix
eripreemia lavalis-visuaalse grupitunnetusliku dünaamika eest
parim lavastaja Külli Täht