Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksudes

|Kool kiidab|Võistlus

Teisipäeval, 14. mail 2024. toimusid Kolgakülas Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksudes. Viimsi Kooli 8. – 9. klasside neiud saavutasid suurepärase II koha. Võistkonda kuulusid Anete Põlluaas (9a), Emma Lust (9d), Kaisa Klammer (8e), Kirke Konks (8a) ja Olivia Lepasalu (8b).

Parima andsid kõik kooli esindanud õpilased Laura Valt (5.d), Marissa Maasik (5.b), Nora Järv (5.b), Keira Victoria Kuuse (5.d), Aleksandra Redkozubov (5.b), Emma-Luisa Pajur (7.d), Elisabeth Tamm (7.d), Piia Vaimel (7.d), Anna Katariina Leemets (7.b), Miina Kõiva (7.a), Jakob Pajur (3.d), Kaspar Lehtmets (5.e), Karl Aleks Ülemaantee (4.f), Gustav Ruse (5.b), Daniel Erik Palo (5.d), Hubert Maripuu (5.c), Alexander Aron Jürgenson (7.b), Robert Lehtmets (7.a), Karl Hugo Priilaht (7.b), Devid Velbaum (7.c), Artjom Proškin (7.d), Markus Siilo (9.b), Roger Pajur (9.b), Johan Pajur (8.d), Ako Kaljumäe (8.a), Oskar Kiur Kaldma (9.c) ja Hendrik Voiter (8.e).

Suur aitäh kõikidele osalejatele.

Õpilasi saatsid õpetajad Eha Rünne ja Marika Seppor.