Harjumaa algklasside teatrifestivalil

|Näitetrupp

Teisipäeval, 19. aprillil toimus Arukülas Harjumaa algklasside teatrifestival. Viimsi Kooli õpilasi jagus seal osalejate hulgas kahte gruppi.

Näitetrupp EKSPERIMENT koosseisus Emma Viirpalu 3c, Kaspar Viirpalu 3c, Liisbet Senkel 4c, Roosi Mugu 5b, Mette Marii Estron 5a, Simone Kasepõld 5a, Gabriele Siimann 6b, Liisa Maria Ilumets 6b, Emma Jääger 6a, Pauliine Pirso 7b:

• lavastus „Muutumised“ – Grand Prix,
  • parim juhendaja – Külli Täht,
  • näitlejapreemiad Emma ja Kaspar Viirpalu 3.c klassist ning Mette Marii Estorn 5.a klassist.

Viimsi laste näitetrupp WILHELMIINE koosseisus Rolan Sergejev 2e, Elina Undrits 3a, Mihkel Artjuškin 3a, Keira Sillamaa 2e, Ellen Vassiljeva 3b, Amanda Lauk 1c, Milena Zaitseva 1d, Kristabella Gorelova 2c, Leen Jõepera 3e, Anett Aasa 3c, Annabel Aasa 3c, Josef Levitski 1c, Alia Saar 1a, Jaak Marten Magnus 3b, Liisbet Regiina Tõnissaar 3c, Helin Nora Esop 3e, Helene Toots 3e, Nora Elise Koldre 3b, Karl Rõigas 6a:

• eripreemia hea ansamblimängu eest Indrek Koffi tekstidel põhinevas lavastuses „Kuhu lapsed said?“,
  • lavastaja eripreemia – Maarika Koks,
  • eripreemia lavastuse muusikalise kujunduse eest trompetil – Karl Rõigas 6.a klassist,
  • näitlejapreemia Leen Jõepera 3.e klassist.