4.-6. kl õpilaste matemaatikaolümpiaad

|Kool kiidab|Olümpiaad

21.02.2023 toimus Kose Gümnaasiumis Harjumaa 4.-6. kl õpilaste matemaatikaolümpiaad. Viimsi Kooli esindasid olümpiaadil Hardi Kuresoo (4.b), Kristofer Laast-Laas (4.c), Gustav Ruse (4.b), Marcus Kiiker (4.c), Romet Jundas (4.b), Emma Roosimägi (5.d), Andreas Vilk (5.b), Holger Jens Kõrkjas (5.e), Diana Timofejeva (5.b), Kristella Käsper (5.g), Gabriela Sutter (5.a), Tommy Lee Raud (6.b), Jakob Meijel (6.e), Robert Samoilov (6.b), Oliver Aabreldaal (6.a), Karl Hugo Priilaht (6.b).

Õpilasi juhendasid õpetajad Maarika Koks, Kristina Raun Raielo, Greete Kivi, Iiris Mastõgin, Kaia Vetevool ja Aljona Kotśka.

Hardi Kuresoo ja Kristofer Laast Laas jagasid 4. klasside arvestuses 1.-4. kohta. Samas vanuseastmes saavutas 5. koha Marcus Kiiker. Juhendajad Maarika Koks ja Kristina Raun Raielo.

5. klasside arvestuses jagas 4.-5. kohta Diana Timofejeva, juhendajaks Iiris Mastõgin.

Palju õnne tublide tulemuste eest!