Võõrkeelte nädal

25.-27. märtsil toimus Viimsi koolis juba traditsiooniks saanud Võõrkeelte nädal.
See kord oli see natukene teistsugune, sest Võõrkeelte nädala korraldamisega olid seotud mitte ainult võõrkeelte õpetajad, nüüd olid kaasatud Erasmus+ projektijuht ja õpperändes osalenud õpilased ja õpetajad. Veel tegid meiega koostööd ka loodusõpetuse- ja geograafia õpetajad, sest õpilased tutvustasid oma ettekannetes ka huvitavaid fakte külastatud riikide kohta. Esmaspäeval, 25. märtsil kuulasime 6.-7. klasside esitlusi eesti keeles ja 8.-9. klasside esitlusi inglise keeles. Meil olid külas ka õpilased Hispaaniast, kes samuti oma koolist ja linnast rääkisid.
Võõrkeelte õpetajad valmistasid oma õpilastega plakateid inglise, saksa ja vene keeles teemadel: Miks peab võõrkeeli õppima; Kultuuririkkuse aasta 2024. Parimate plakatite näitus on võõrkeelte tiivas C korpuses.
Inglise keeles ja vene keeles toimusid koolisiseste olümpiaadide finaalid.
Saksa keele õpetajad viisid läbi raamatukogutunni Hosentaschenbücher.