VIIMSI PROGEJA 2021 – KOOD ON PÕNEV JA KASULIK!

|Konkurss|Üleskutse

Kui programmeerimine paneb sinu silmad särama ja uued lahendused tekitavad hasarti, siis Viimsi Kooli teadmiskeskus Collegium Eruditionis kutsub osalema programmeerimisvõistlusel „Viimsi progeja 2021 – kood on põnev ja kasulik“!

Võistlus algab 30. oktoobril 2020 ja tööde esitamise tähtaeg on 19. veebruar 2021.

Mida programmeerida?

Lähteülesandeks muuta programmeerimise abil õppimine või õpetamine põnevamaks. Kasutades erinevaid keeli/keskkondi (Scratch, Javascript, Python jne), programmeeri töötav mäng, programm või äpp, mida saaks kasutada õpilane kas uute teadmiste omandamiseks, õpitu kinnistamiseks või mis oleks abiks õpetajale tunni huvitavamaks muutmisel.

Reeglid:

• võistlus toimub kolmes vanusegrupis: I-III klass, IV-VI klass ja VII-IX klass;
  • osaleda võib individuaalselt või meeskonnaga (kuni 3 liiget ja ei pea olema ühe klassi õpilased);
  • töö tuleb üles laadida hiljemalt 19. veebruariks 2021 kella 18.00-ks ja saata aadressile peeter.sipelgas@viimsi.edu.ee

Iga vanusegrupi parimatele on välja pandud väärikad auhinnad teadmiskeskuse koostööpartneritelt Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuselt Mektory ja Viimsi vallalt

Info: peeter.sipelgas@viimsi.edu.ee

Programmeerimisvõistlust „Viimsi progeja 2021 – kood on põnev ja kasulik“ toetavad Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektroy, Haridus- ja Teadusministeerium ja Viimsi vald