Viimsi Kooli meistrivõistlused 50m vabalt ujumises

Täna toimusid  Viimsi Kooli meistrivõistlused 50m vabalt ujumises. Võistlus toimus tüdrukute ja poiste eraldi arvestuses viies vanuseklassis (2. klassid, 3. klassid, 4.-5. klassid, 6.-7. klassid ning 8.-9. klassid).

2. klasside kiireimad tüdrukud olid Aglaja Ježova (2.d), Marta Herman (2.d) ja Niina Dikovitskaja (2.c). 2. klasside kiireimad poisid olid Harald Kotter (2.d), Stefan Schneider (2.c) ja Georg Talp (2.c).

3. klasside kiireimad tüdrukud olid Ilmi Marie Penjam (3.d), Mia Semenova (3.f) ja Mia Kivi (3.e). 3. klasside kiireimad poisid olid Petter Vään (3.c), Aleksander Nopponen (3.f) ja Fred Martin (3.f).

4.-5. klasside kiireimad tüdrukud olid Loviisa Klein (4.c), Liora Praunin (4.d), Arina Kotova (4.f). Ning 4.-5. klasside kiireimad poisid olid Mattias Arusoo (5.c), Jasper Sepp (4.f), Daniel Storozhuk (5.e).

6.-7. klasside kiireim tüdruk on Maria Roskoshny (7.b) ning kiireimad poisid Markus Paju (7.a), Daniel Pius (6.b) ja Edvard Põlda (6.c).

8.-9. klasside kiireimad tüdrukud olid Karola Paju (9.c), Aleksandra Roskoshny (9.b), ja Olivia Lepasalu (8.b). Sama vanuseastme kiireimad poisid olid Roland Melnik (8.a) ja Raul Uba (8.a).

Kooli kiireima tüdruku rändkarikas läks sel korral Karola Pajule (9.c) ning kiireima poisi rändkarikas läks kaunistama Markus Paju (7.a) riiulit.

Suur tänu spordikoostöökojale võistluste korraldamise ja läbiviimise eest!