Viimsi Kooli jõulukontserdid

|Kontsert|Üritus

Teisipäeval toimusid Tallinna Metodisti Kirikus Viimsi Kooli jõulukontserdid, kus Viimsi Kooli mudilas-, laste- ja vilistlaskoor koos solistidega ning kooli bändiga esitasid tuntud jõululaule. Maria Zubko ning Ott Artur Ülemaantee täiustasid kontserti klaveripaladega ning Isabell-Marii Kõiv, Karoli Veski ja Tuule Tüür luulepõimikuga. Ka solistid Meribel Krupp ja Silvia Sarv andsid oma imeliste häältega jõulutundele hoogu juurde.

Suur tänu publikule, kõigile esinejatele, Tallinna Metodisti Kirikule sooja vastuvõtu eest ning muidugi meie muusikaõpetajatele Andrusele, Kerlinile ja Mari-Liisile laululaste juhendamise eest ja kõigile teistele juhendajatele ja abijõududele, kes aitasid kaasa jõulukontserdite toimumisele!