Videokonkurss: 1-minuti video

|Konkurss

Osale noorte videokonkursil ja saa sõna ÜRO virtuaalsel andmefoorumil!

Kas oled 15­24-aastane noor ja usud, et paremad andmed mõjutavad sinu elu, perekonda, sõpru ning muudavad maailma paremaks? Kui jah, siis jaga oma häält!

Tee ühe minuti pikkune video, mis näitab andmete mõju noorte elule ja ümbritsevale maailmale. Tabav ja nutikas video võib jõuda ÜRO virtuaalsele foorumile, mis toimub 19.21. oktoobrini.

Mida videos näidata?

Videos on vaja rääkida selgeid andmelugusid, mis näitavad ühe või mitme inimese andmete kasutamist ja nende mõju kohalikule või ülemaailmsele kogukonnale. Video võib olla inglise, prantsuse, hispaania, araabia, vene ja hiina keeles (ingliskeelse tõlkega). Video võib esitada individuaalselt või grupiga, see võib olla filmitud telefoniga, aga kasutada tuleb horisontaalselt kaadrit.

Videovõistluse eesmärk on tuua noorte hääled 2020. aasta virtuaalsele andmefoorumile. Kümmet parimat videot tutvustatakse foorumi käigus sotsiaalmeedias ja rakenduses. Kolme parima video autorid kutsutakse osalema järgmisel ÜRO ülemaailmsel andmefoorumil Bernis 2021. aasta oktoobris.

Vali enda jaoks põnevaim teema!

1.     Uued lähenemisviisid paremate andmete saamiseks

2.     Andmeökosüsteemide uuendused ja koostoime

3.     Kedagi ei jäeta maha

4.     Maailma mõistmine andmete kaudu

5.     Usalduse suurendamine andmete ja statistika vastu

6.     Kui kaugele oleme jõudnud?

Saada video 30. septembriks aadressile dataforum@un.org. Lisa oma nimi, vanus, elukohariik, kooli või töökoha info ning üks sissejuhatav lõik video ja andmete tähtsuse kohta.

Vaata lisa võistluse üleskutsest ja foorumi veebilehelt.