Üleskutse jagada keskkonnahoidlikke sõnumeid

04.06.2020

|Konkurss|Üleskutse

Kas ka Sina oled hingelt roheline?
Jaga meiega keskkonnahoidlikke sõnumeid ja võida äge Scott jalgratas!

Kas teadsid, et SEB uus ISIC kaart on tehtud maisist ja sisaldab 82% vähem plastikut võrreldes tavalise pangakaardiga? Selle sama ISIC kaardiga saab mugavalt kasutada Bikeep rattaparklaid ja tasuta parkida oma jalgratast kolmes maailmajaos Los Angelesest Islandi ja Uus-Meremaani. Kõige uuemad parklad asuvad Tartu Ülikooli Delta maja juures ja TTÜ peahoone ees. Kõik selle nimel, et noored saaksid teha keskkonnasõbralikke valikuid.

SEB koostöös teaduskooli ja Bikeepiga kutsub kõiki noori leidma ja jagama keskkonnahoidlikke sõnumeid.

Idee on lihtne:
1. Paku leidlikke sõnumeid, miks jalg- ja tõukerattaga liikumine aitab säästa loodust.
2. Esita oma (kuni 1 A4 pikkune) töö hiljemalt 15. juuni südaööks.
3. Tuurita juba jaanipäeval ägeda Scott rattaga mööda Eestit.

Miks ootame konkursile just Sind?
Sa hoolid loodusest ja keskkonnahoid on Sinu jaoks oluline. Soovid anda oma panuse rohelise mõtteviisi levitamisse. Sul on häid ideid, mida meiega jagada.

Võidutöölt ootame teaduslikult põhjendatud, lihtsaid ja löövaid sõnumeid, mis on mõistetavad pea igaühele. Parimatest parimaid aitavad välja selgitada nii teaduskooli teadurid kui ka selle vilistlased: Kadi Siigur, Mats Mikkor ja Maria Nazarova. Parimate ideede autoritele panevad korraldajad koos Hawaii Expressiga välja ägedad AUHINNAD!

Täpsemalt loe konkursi lehelt: https://e-oppekeskus.ee/konkurss/.