Üleriigilise koolinoorte mälumängumeistrivõistluste finaal

|Kategooriata

Laupäeval, 13. mail toimus Viimsi Koolis üleriigilise koolinoorte mälumängumeistrivõistluste finaal, kuhu olid koha lunastanud eelvooru kaudu neli Viimsi Kooli võistkonda. Viimsi Kooli esindasid finaalis: Olaf Leon De Bondt (9.a), Gerret Dikker (9.a), Robert Lillevars (9.a), Kaia Helena Harjo (9.d), Marleen Raudi (9.d), Talistra Stamm (9.d), Liis Getter Saar (9.d), Elis Kiviloo (8.h), Karolin Takk (8.h), Marta Tüür (8.h), Marinel Kauber (8.h), Karl Tammerand (9.a), Kristofer Käsk (9.a), Mathias Tuulik (9.a), Aaron Siimon (9.a), Aleksei Beljajev (8.b), Tristan Tobias Kõrkjas (8.b), Markus Siilo (8.b) ja Sten Markus Sirel (8.b).

Viimsi Kooli 8.b klassi võistkond saavutas vabariigis suurepärase III koha. 8.h meeskond jäi jagama 7.-10. kohta.

Õpilasi juhendasid õpetajad Kersti Ojassalu ja Peeter Sipelgas.

Palju õnne tublidele mälumänguritele!