Üleriigilise geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

|Kool kiidab|Olümpiaad

Teisipäeval, 13. veebruaril 2024 toimus üleriigilise geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor. Viimsi Kooli esindasid piirkonnavoorus: Mette Marii Estorn (7.a), Hugo Puusepp (7.a), Siim Sander Ruusmaa (7.a), Liisi Asi (7.b), Karl Hugo Priilaht (7.b), Robert Samoilov (7.b), Gloria Vall (7.b), Berit Mere (7.c), Ella Tohver (7.c), Oskar Luiga (8.a), Artur Laanemets (8.b), Marinel Piirsoo (8.c), Joonas Ata Saks (8.e), Natali Treufeldt (9.a), Aleksei Beljajev (9.b), Mart Heinsalu (9.b), Tristan Tobias Kõrkjas (9.b), Sten Markus Sirel (9.b), Emma Lust (9.d), Kristofer Pikka (9.d), Andreas Viljak (9.e), Emma Marii Aamer (9.f), Karl Sebastian Aamer (9.f), Elsa Taurin (9.g), Karolin Takk (9.h), Gert-Gerret Lindre (9.h) ja Marta Tüür (9.h).

Õpilasi juhendasid õpetajad Kersti Ojassalu, Ülle Sillasoo ja Karin Keert.

Üleriigilise geograafia piirkonnavoorus osales kokku: 286 õpilast. Seekord oli olümpiaad kahe osaline. teise vooru pääsesid õpilased, kes esimeses voorus said 30 või enam punkti ehk 60 %. Kokku 64-st edasipääsenust 12 olid meie kooli õpilased!

7. klass: osales 66 õpilast, teise vooru pääses kokku 18 õpilast, Viimsi Koolist pääsesid edasi:
Ella Tohver (7.c), õpetaja Karin Keert (6. koht)
Robert Samoilov (7.b), õpetaja Karin Keert, (13. koht)
Siim Sander Ruusmaa (7.a), õpetaja Kersti Ojassalu., (17. koht)

8. klass: osales 72 õpilast, teise vooru pääses 23 õpilast, Viimsi Koolist pääsesid edasi:
Joonas Ata Saks (8.e), õpetaja Ülle Sillasoo (4. koht)
Oskar Luiga (8.a), õpetaja Ülle Sillasoo (8. koht)
Artur Laanemets (8.b), õpetaja Ülle Sillasoo (15. koht)

9 klass: osales 89 õpilast, teise vooru pääses 23 õpilast, nendest 6 Viimsi Koolist.
Tristan Tobias Kõrkjas (9.b), õpetaja Kersti Ojassalu (2. koht)
Aleksei Beljajev (9.b), õpetaja Kersti Ojassalu (6.koht)
Kristofer Pikka (9.d), õpetaja Karin Keert (8. koht)
Sten Markus Sirel (9.b), õpetaja Kersti Ojassalu (17. koht)
Mart Heinsalu (9.b), õpetaja Kersti Ojassalu (22. koht)
Gerd-Gerret Lindre (9.h), õpetaja Karin Keert (23. koht).