Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor

|Kool kiidab|Olümpiaad

Reedel, 5. veebruaril 2021 toimus veebipõhine üleriigilise ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor. Viimsi Kooli esindasid piirkonnavoorus Sebastian Klaus 6.a, Anete Põlluaas 6.a, Annika Põlluaas 6.a, Marii Lisett Tedremäe 6.a, Laura Lumi Orub 6.c (juhendaja Marie Kõiver), Marili Põlluaas 9.a, Beatrice Torim 9.a, Maria Leena Oja 9.a, Birgit Prees 9.a, Jakob Orav 9.a, Marleen Vesilind 9.a, Marie Mirtel Tedremäe 9.a, Liisa-Lotta Kaldma 9.b, Anna-Liisa Saar 9.b, Emma Ney 9.b, Rebeka Järve 9.b, Rainer Kukk 9.b, Marleen Puuström 9.c, Kirke Kaisa Kaunis 9.c, Karmen Tarro 9.c, Laura Maria Tolppa 9.c, Erik Kristofer Mõtsmees 9.c, Oskar Kalamees 9.c (juhendaja Reili Reintal), Agnes Priks 6.d, Hanna Orm 6.d, Aleksei Beljajev 6.b, Tristan Tobias Kõrkjas 6.b, Markus Siilo 6.b ja Sten Markus Sirel 6.b (juhendaja Aivar Koks).