“Tuulte vallas”

|Info|Üritus

11. mail esietendub Viimsi Artiumis viimaseks jääv Viimsi Kooliteatri lavastus “Tuulte vallas”, kus teevad lisaks praegustele Viimsi kooli õpilastele ja õpetajatele kaasa paljud endised kooliteatri näitlejad, nagu Hanna-Liina Võsa, Jüri Tiidus, Ingmar Jõela, aga ka sellised näitlejad nagu Raivo Mets, Kelli Uustani, Gerli Padar. Koos nendega on laval veel ligi 70 harrastusnäitlejat, lauljat ja tantsijat Viimsi kogukonnast. Lavastaja ja autor on kooliteatri hing Külli Talmar-Kuiv!

Tempokas muusikalavastus toob publiku ette unustatud rannarahva lood. “Tuulte vallas” on väikesaartest ümbritsetud tuulise Viimsi poolsaare lugu muinasajast tänapäevani. Lavastusega tähistab meie pika ajalooga kooliteater 30 juubelit ja Viimsi vald oma 105. juubelit

Kokku vaid viis etendust: 11.05, 12.05, 20.05, 21.05, 22.05!

Rannarahva põnevatest, naljakatest, vahepeal mõtlikest, aga kindlasti üllatuslikest lugudest jutustava muusikalise lavastuse esietenduseni on jäänud veel vaid kaks päeva!

Proovipiltidel on näha lavastaja Külli Talmar-Kuiv, näitlejad Jüri Tiidus, Rünno Karna, Liisa Linhein ning laululapsed harjutamas koos Kelli Uustani ja Mari-Liis Rahumetsaga.

Kooliteatri lavastuses teeb kaasa ka Viimsi kooli vilistlaskoor, mida juhendab meie enda muusikaõpetaja Andrus Kalvet.