Tutvu toidutööstuse köögipoolega

|Roheline Kool

Eesti toidutööstus kutsub tutvuma oma köögipoolega.

Virtuaaltuurid ei ole loodud otseselt õppetöös kasutamiseks, aga kindlasti saab seda siiski teha. Näiteks võib õpilaste/lastega hiljem arutleda, kui palju eri ressursse kulub selleks, et toit meieni jõuaks ja milline võiks olla ühe või teise etapi keskkonnamõju.

Alanud toidutööstuste nädalal kutsuvad 18 Eesti toidutootjat tutvuma oma tootmise köögipoolega. Külla saab minna kodust lahkumata, sest tööstused on sinu jaoks teinud oma tootmises virtuaaltuuri, mida saad külastada Eestitoit.ee lehel https://eestitoit.ee/et/kategooriad/avatud-toidutoostused

Samuti on tööstused on pannud välja valiku oma toodangut, mis loositakse välja nende seas, kes Eesti toit postituse all kommentaarides annavad teada, milline Eesti toidutootja toode on kindel valik nende iganädalases ostukorvis. Loosime toimub reedel, ent auhind pannakse teele pärast 20. oktoobrit.

Toidutööstuste nädalat korraldavad Maaeluministeerium , Toiduliit ja Kodumaise eest väljas!