“Tuhat soovi saadan teele, täna sulle armas kool…”

18.10.2024

|Kategooriata

Nii kõlab kooli sünnipäevalaulu refrääni esimene rida, mida laulis koolipere üheskoos täna aktusel. Kool sai taas aasta vanemaks.

Kooli juured ulatuvad juba 1866. aastasse, kuid põhikoolina tähistasime oma 6. sünnipäeva.

Hommikul tervitasid Viimsi Kooli maskotid saabunud õpilasi ning jagasid sünnipäevakommi. Teise tunni ajal kogunes koolipere aatriumisse, üheskoos lauldi kooli hümni ning sünnipäevalaulu. 7.-9. klasside õppedirektor Helen Kähr pidas tervituskõne ning kooli õpilaste poolt kõlasid kaunid luuletused.

Päeva jooksul said õpilased oma teadmised proovile panna ka Viimsi Kooli teemalises mängus. Kas Sina tead näiteks kui palju on Viimsi Koolis õpilasi või kes meie õpetajatest on osalenud 1996. aastal suveolümpiamängudel ning saavutanud naiste kettaheites 25. koha?

Sünnipäev möödus toredalt, palju õnne Viimsi Kool!