Tugikeskus tänab koostöö eest

|Tunnustus

Tugikeskus  tänab kõiki õpetajaid  koostöö eest. Oleme juba kolm aastat tunnustanud jõulude ajal õpetajaid tugisõbra tiitliga.Tihedas konkurentsis pälvisid tugisõbra tiitli sel aastal järgmised kolleegid:

• Uus tulija Aldar Nõmmik
    Oled õpetaja, kes tunneb oma õpilasi. Soovid olla kursis iga õpilase eripäraga. Märkad murekohti algusfaasis ning oled huvitatud nende lahendamisest.  Osaled lahenduste otsimisel ise aktiivselt. Püüad kohandada õppematerjali õpilasele sobivaks. Sa ei pea paljuks mõista erivajadusi.
  • Aineõpetaja Maia Jõeleht
    Oled õpetaja, kes ei kaota lootust ühegi õpilase suhtes. Proovid erinevaid lahendusi ja analüüsid, miks üks või teine meetod ei toimi. Sinu heatahtlik ja vastutulelik loomus toetab õpilaseni jõudmist. Sulle on omane hea huumorimeel.
  • Klassijuhataja Marika Seppor
    Oled õpetaja, kes on oma klassiga teinud imet. Sa  oled alati kursis, kuidas sinu klassi õpilastel läheb, motiveerid neid, kes on rajalt kõrvale eksinud. Tunned huvi, millega saaksid veel aidata hätta sattunud õpilast või  klassi tervikult.  Oled oma klassile pakkunud oma klassi tunnet ilma eranditeta. Oma klassi jaoks on sul alati aega.
  • Klassiõpetaja Karoliyna Pekkenen
    Oled  hea kuulaja, püüad iga lapseni jõuda ja tema mure ära kuulata. Leiad kontakti ka keerulise käitumisega lapsega ning suhtud mõistvalt. Annad endast oleneva, et kõik õpilased klassis ennast hästi tunneksid. Oled valmis kasutama uusi võtteid klassiruumis. Panustad kooli KIVA meeskonda ja osaled VEPA koolitusel, kust oled terve rea toredaid teadmisi ka klassi toonud. Paistad silma rahuliku loomuse ja südamliku olekuga.

Eelnevatel aastatel on tunnustuse pälvinud: Karin Merilepp, Marika Liivandi, Ahmed Porkveli, Viktoria Latova, Kairit Rebane, Livia Rocha Telles Nelson, Katrin Kiilaspää ja Janne Järva.