#ÄRARÄÄMA MEEMIKONKURSS

Toimumiskuupäevad

01.04.2020 -

? ?ä????????, ?õ?? ???????????

Meie kool osaleb koos 90 teise üldhariduskooliga üle-eestilises Eesti Pandipakendi keskkonnakampaanias #ärarääma Et eriolukord koduseinte vahel liialt tõsiseks ei muutuks kutsume koolipere osa võtma kampaania vaheülesandest, milleks on meemikonkurss.

Parimatele meemimeistritele loositakse 1.04.2020 välja stiilne Instax Mini 9 polaroid kaamera ?

Vahet pole, kas meemitad VIRTUAALSELT üksi, koos sõprade või perega, ent oma taaraga seotud meeme jaga sotsiaalmeedias teemaviitega #ärarääma Veendu, et sinu konto oleks vähemasti konkursi ajal avalik, sest muidu korraldajad sinu fantaasiavilju ei näe ja loosirattasse tööd lisada ei saa. Ära unusta nalja tegemise juures jääda heatahtlikuks.

Head meemide genereerimist (näiteks siin: www.imgflip.com) ja taara kogumist! ♻️✅