Prügiretseptid 2022

Eile, 18.oktoobril toimus Tallinna Tehnikaülikooli Mektory majas põnev võistluspäev „Prügiretseptid 2022“. Tallinna Tehnikaülikooli teadlaste poolt läbi viidava loov-praktilise võistluspäeva käigus said osalised teadmisi kliimaprobleemidest ja materjalijäätmetest. Ühtlasi ka praktiliselt proovida, kuidas on võimalik erinevaid jäätmeid (taas)kasutada. Viimsi Kooli esindas võistluspäeval lausa 2 võistkonda: 6.B klassi võistkond koosseisus Alexander Aron Jürgenson, Robert Samoilov, Karl Hugo Priilaht ja Tommy Lee Raud. Ning 8.B klassi võistkond koosseisus Markus Siilo, Sten Markus Sirel, Aleksei Beljajev ja Tristan Tobias Kõrkjas. 8.B võistkonna tööd “Puuvilja korjaja” ja “Kaasaskantav korv” said nii publiku lemmiku kui ka parima tehnilise lahenduse preemia.

Palju õnne!

Õpilasi saatsid ja juhendasid õpetajad Tiit Kobrusepp ja Martin Kuum.