Õpioskuste talgud

|Võistlus

Eile, 7. detsembril toimus 5.klasside õpioskuste talgute piirkonnavoor. Ülesanded võimaldavad õpilastel demonstreerida õpiprotsessi planeerimist, analüüsimist ning kirjeldamist; koostöist õppimist; teksti mõistmist ja tekstis sisalduvate teabevõimaluste ära tundmist; märgata muutuseid, mustreid ja seoseid ning nende põhjal järelduste tegemist; iseseisvust praktiliste ülesannete teostamist ning teabekirjanduse ja arvuti kasutamise oskust.

Viimsi Kooli esindasid õpioskuste piirkonnavoorus Taavet Võõsa (5.b), Daniel Pius (5.b), Ako Sander Lüsi (5.g), Marlon Kuusik (5.g), Romili Ruse (5.g), Kaspar Aasmaa (5.f), Karoli Veski (5.f), Holger Jens Kõrkjas (5.e), Rasmus Vainio (5.e) ja Oliver Tamm (5.e).