Õpetajate päev

|Õpetaja

Täna, rahvusvahelisel õpetajate päeval keerles õpetajate toas õnneratas, millelt õpetajad said omale välja keerutada vitamiine, rahusteid ja isegi palgatõusu (siiski kahjuks mõttelise). Õpetajatele toimus kaks erinevat töötuba: Kumihimo tehnikas paela punumine (juhendaja Kai Sikemäe) ning töötuba “Maitsvalt tervislik” (juhendajad Merilyn Martis ja Kerli Hansen). Lisaks eelnevale said õpetajad end proovile panna ka põgenemistoas!
9. klasside õpilased proovisid kätt õpetaja ametis, andes 1.-6. klassidele tunde.
7.-8. klassi õpilastele oli rahatarkusest aga rääkima tulnud investor Jaak Roosaare.
Päeva lõpetas aga pidulik aktus, kus pidasid kõne nii tänaseks päeva direktor kui ka Peeter Sipelgas. Tänati tööjuubilare Viimsi Koolile pühendatud aastate eest!
Aitäh kogu Viimsi Kooli kooliperele, et olete just siin ja just praegu!