Õpetajate päev 2021

|Õpilasesindus|Üritus

Täna, 5. oktoober oli Viimsi Koolis eriline päev – õpilased õpetasid ja õpetajad õppisid!

Õpetajate päeva puhul tervitas kooli saabuvaid õpilasi juhtkonnaks kehastunud õpilasesindus. Meie juhtkond ei jäänud aga loorberitele puhkama ning esimeste tundide ajal käisid nad õpetajatele head õpetajate päeva soovimas kauni Viimsi Kooli tassiga!

2.-3. tunni ajal said õpetajad täita oma vaimset tassi uute teadmistega erinevates töötubades, mida korraldasid meie oma kooli andekad õpetajad – võitluskunstid (Kerli Hansen), nahatöö (Martin Kuum), pilates ja hatha jooga (Eva Pettinen), robootika (haridustehnoloog), sudokud (Monika Paurson), traadist järjehoidjad (Anna-Marie Vara), ujumine (Bruno Nopponen), koroona mäng (Meri Heinsalu) ja mõttelinnu lennutamise ABC (Gertrud Blaubrük).Samal ajal proovisid õpetaja ametis kätt meie vaprad 9. klasside õpilased. Loodame, et ehk inspreerib see Eesti haridusmaastikule järelkasvu!

Meeleolukal aktusel esinesid õpetajatele 9. klassi õpilased, tähistasime tööjuubeleid ning pidasime maha ühe Rooside Sõja. Päeva lõpetas põnev ekskursioon vanalinnas taaskord meie oma õpetaja Heimar Vaarendi põhjatute teadmistega!

Oli soe ja südamlik päev!

Soovime kõigile imeilusat õpetajate päeva jätku!

Vaata pilte siit!