Nutisportlaste üliedukas päev

|Kool kiidab|Võistlus

15. aprillil 2021 toimusid Eesti meistri- ja karikavõistlused nutispordis. Viimsi Koolist lõppfinaali pääsenud 10 nutisportlasele oli päev üliedukas.

1. klasside arvestuses saavutas vabariigis I koha ja kuldmedali Rando Tammus 1.e klassist seitsme ala kokkuvõttes tulemusega 36618 punkti. Samas vanuseklassis saavutas 1.e klassi õpilane Rihard Kotter punktisummaga 36086 tubli V koha. Kokku võistles selles vanuseklassis finaalis üle Eesti 16 õpilast.

2. klasside arvestuses saavutas vabariigis I koha ja kuldmedali Hardi Kuresoo 2.b klassist seitsme ala kokkuvõttes 37302 punktiga. Sama klassi õpilased Gustav Ruse ja Roger Kiil saavutasid vastavalt IV koha (36836 punkti) ja VI (36009 punkti). Kokku võistles finaalis selles vanuseklassis üle Eesti 13 õpilast.
3.b klassist saavutas oma vanuseklassis 13 finalisti hulgas tubli V koha Andreas Vilk punktisummaga 37669.
5.e klassi õpilane Hendrik Voiter saavutas 5. klasside arvestuses 12 finalisti hulgas punktisummaga 39130 vabariigis III ja pronksmedali.

6. klasside arvestuses tuli tublile III kohale ja sai pronksmedali 6.b klassi õpilane Oskar Põllu punktisummaga 40304. Samas vanuseklassis võistlesid finaalis ka 6.b klassi õpilased Sten Markus Sirel ja Markus Siilo, kes saavutasid 16 finalisti hulgas vastavalt 7. koha (39102 punkti) ja 12.koha (38224 punkti).

Samal ajal toimusid ka võistkondlikud Eesti karikavõistlused, kus Viimsi Kooli võistkond koosseisus Rando Tammus, Rihard Kotter, Hardi Kuresoo, Hendrik Voiter ja Sten Markus Sirel saavutasid Gustav Adolfi Gümnaasiumi (353 punkti) järel suurte koolide arvestuses punktisummaga 323 teise koha ja hõbemedali. Suuri koole pääses finaali kokku 8, lisaks eelmainitutele veel Tartu Mart Reiniku Gümnaasium, Pärnu Vanalinna Põhikool, Tallinna Prantsuse Lütseum, Tallinna Tehnikagümnaasium, Tartu Kivilinna Kool, Tallinna 21. Kool.

Õpilasi juhendasid õpetajad Maarika Koks, Annika Estna ja Marika Liivandi.

Hardi Kuresoo kuldmedalile pürgimas