Nutispordi Põhja-Eesti finaal

11.03.2020

|Võistlus

11. märtsil 2020 toimus Viimsi Koolis Põhja-Eesti Nutispordi finaalvõistlus, kus osales 70 tublit peastarvutajat ja ülesannete lahendajat. Võidu saavutamiseks oli oluline mõtlemiskiirus ning sõrmeosavus. Viimsi kooli esindas 17 tublit nutisportlast 1.b, 1.e, 4.a, 4.e ja 5.b klassidest.

Viimsilastel läks hästi.

1. klasside arvestuses saavutas Hardi Kuresoo 1.b klassist I koha, Roger Kiil 1.b klassist II koha.

4. klasside arvestuses saavutas Sander Estna 4.a klassist I koha, Hendrik Voiter 4.e klassist II koha.

5. klasside arvestuses saavutas Oskar Põllu 5.b klassist I koha ja Tristan Tobias Kõrkjas 5.b klassist III koha.

Rahvaspordi nooremas astmes, mis on võistluse natuke kergem variant, saavutas II koha Eleanora Roos.

Võistluse korraldasid Viimsi Kooli õpetajad Maarika Koks ja Annika Estna ning IT juht Tõnu Toomeoja. Tänu abilistele: Eve Skoglund, Lauri Pihlak, Rein Tiisvelt, Külli Talmar, Mari-Liis Rahumets ja Lea Pullerits.

Ees ootab vabariiklik lõppvõistlus, kuhu pääseb Viimsi Koolist 5 tublimat.